Podjęliśmy współpracę ze sklepem inwazjapc.pl, który uratował nas przed pozostaniem bez jakiegokolwiek sprzętu – co zmusiłoby nas do dłuższej przerwy w prowadzenia portalu, kanału YT I fanpage'a.

Sprzęt co prawda jeszcze nie dotarł, ale i tak jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystko :)

InwazjaPC S.A. (dawniej FHU Sprzętkom) od początku swojej działalności na rynku IT jako priorytet wyznaczyła sobie dążenie do ciągłego rozwoju, wzrostu konkurencyjności oraz możliwie jak najlepszego zorientowania na potrzeby klientów.

Obecnie dzięki realizacji założonej strategii, należymy do czołówki najbardziej dynamicznie rozwijających się firm prowadzących detaliczną sprzedaż sprzętu komputerowego i multimedialnego w Polsce.

Nasza rzetelność i elastyczność w dopasowaniu do potrzeb rynku IT zostały wielokrotnie potwierdzone licznymi, prestiżowymi nagrodami.

Firma odnotowała 1089,11% wzrost przychodu z ostatnich trzech lat poprzedzających opublikowanie rankingu ( daje to najwyższy wzrost przychodów w historii w naszym sektorze w branży IT od czasu rozpoczęcia rankingu). O tytuł Gazeli Biznesu ubiegało się w 2009 r. 4008 przedsiębiorstw z całej Polski. Tytuły zostały przyznane w oparciu o niezwykle surowe kryteria.

Według organizatora – Pulsu Biznesu, gazela to średniej wielkości przedsiębiorstwo, które dzięki prężnemu rozwojowi wybitnie radzi sobie na rynku, nawet wobec znacznie większych konkurentów. Definicja ta doskonale odzwierciedla założenia strategii rozwoju i działania naszej firmy, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z otrzymania tak prestiżowej nagrody.

Nasi partnerzy:

Jesteśmy w stałych relacjach partnerskich z najważniejszymi producentami i dystrybutorami w Polsce i ich przedstawicielami. Posiadamy stałe, oparte o unormowane ramy relacje biznesowe z takimi firmami jak: ACER, AMD ATI, ASUS, Benq, Dell, D-link, Fulitsu – Siemens, Gigabyte, Intel, Lenovo, Logitech, Microsoft, MSI, Toshiba.

http://