Chciałbyś mieć najpopularniejsze mody do Minecraft, typu: *Mo' Creatures, Build Craft *czy Millenaire, ale nie chce Ci się bawić w instalowanie ich? Chciałbyś całkowicie zmienić rozgrywkę na swoim świecie, odkryć nieznane wcześniej Twojemu komputerowi miejsca? A może marzy Ci się przeżyć przygodę na miarę Robinsona Crusoe: pojawić się na opuszczonej wyspie wśród niekończącego się oceanu? Jeśli tak, to zapraszam do rozwinięcia! ;)

Przedstawiam wam Technic Pack od Yogscast! Jest to paczka wielu zoptymalizowanych modów, które całkowicie odmienią Twoją grę. W skład paczki wchodzi aż 30 modyfikacji! Aby było łatwiej, autorzy stworzyli instalator Java, więc nie musisz żmudnie wszystkiego kopiować do pliku .minecraft, tylko po prostu w oknie instalatora wybierasz, które mody chcesz zainstalować i po chwili cieszysz się odmienionym minecraftem. Co ciekawe paczka ta jest także dostępna na komputery typu Mac!

W instalatorze wbudowany jest opis każdego moda, aby można było ocenić czy dany mod ma być zainstalowany, czy też nie.

Na oficjalnej stronie dostępna jest także paczka dodająca mody do serwera multiplayer, z tą różnicą, że jej nazwa to Tekkit i jest dostępna pod Bukkita.

Teraz pozostaje mi już tylko sypnąć linkami ;)

Oficjalna strona Technick Pack

Strona Technic Pack dla Minecraft 1.0.0

Bezpośredni link

MIłej zabawy! Swoimi wrażeniami możecie podzielić się w komentarzach ;)