Raduje się serce, raduje się dusza, a Jupiter Jazz stoi! Po ponad miesięcznej przerwie serwer classic stanął znowu na nogi – można na niego wchodzić zarówno z wykupionym premium, jak i bez!

Kliknij, aby wejść na serwer!

Jak wspomniałem, serwer Classic stoi. Na serwerze, jak wspomniałem, mapy dla graczy zostały wyczyszczone. Zobaczyłem, że powstała mapa o nazwie "zombie", oraz coś się na niej buduje – z rozmowy administratorów serwera wywnioskowałem, że budowali jakieś bunkry. Niestety, wyganiali zwykłych graczy, a później mapa dla zwykłych Playerów została zablokowana. Co to będzie, jeszcze nie wiem.

Bardzo cieszę się z powrotu tego świetnego serwera, gdyż bez niego Classic był jakiś taki nudny. W związku z tym, że miałem problem z dostaniem się na serwer przez stronę, wszystkim graczom zalecam korzystanie z klienta World of Minecraft.

Taka mała ciekawostka: możesz kłaść wodę oraz lawę, lecz te się nie rozpływają. Aby włączyć układanie tego wpisz /water lub /lava, aby włączyć ten tryb – wtedy wystarczy położyć klocek i gotowe. Aby wyłączyć, wpisz ponownie tą komędę, którą włączyłeś.

Miłego kopania na serwerze Jupiter Jazz!