Innowacyjna seria wiadomości z Minecrafta, z życia naszych serwerów już niebawem pojawi się na łamach strony. Seria zatytułowana WywiadCraft będzie serią skupiającą się nie na informacjach głównie ze świata naszej ulubionej gry, a będzie czarować nas kwintesencją pracy ludzi, którzy bezpośrednio są odpowiedzialni za całkowite i płynne funkcjonowanie danego serwera.

Więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu.

Administratorzy i ich czynna gra od kuchni oraz kulisy borykania się z sieciowymi problemami to coś z czym warto się zmierzyć i co warto ukazać szerszej publiczności.

Zajrzę z wielką przyjemnością na wszystkie nasze podłączone serwery i przeprowadzę wywiady z wysoko postawionymi osobami. Tradycyjne pytania jak i zarówno bonusy od samych graczy będą chlebem powszednim w mojej działalności.

Wywiady będę przeprowadzał na komunikatorze team speak 3 z daną osobą wraz z włączona opcją nagrywania, aby uchwycić każdy moment niepewności i wesołości. Następnie dokładnie i rzetelnie przeleje wypowiedziane słowa na komputer i w gotowej oprawie wywiad będzie gotowy do wysłania jako news z ostatniej chwili.

Bądźcie cierpliwi. Przygotowania i ostatnie poprawki trwają. Wyczekujcie  pierwszego wywiadu. Niebawem pojawi się na naszym portalu!