Chciałbyś napisać poradnik, którym będzie się kierować kilkanaście tysięcy osób odwiedzających minecraft.pl a jednocześnie coś na tym ugrać? Zapraszam do rozwinięcia :)

Jak może już większość z Was zauważyła wyszedł Minecraft 1.0, a nasze poradniki nadal są pod wersję Beta, niektóre nawet Alpha, niektórych nie ma w ogóle (jak spisu bloków/craftingu). Propozycja wygląda tak, że każdemu kto podeśle nam poradnik pozwolimy w miejscu autora podlinkować do swojego kanału YT. Miło jeśli zrobicie zdjęcia, my natomiast do poradnika dogramy filmik.

Co Wy możecie z tego mieć? Jeśli posiadacie kanał na  YT bardzo chętnie go podlinkujemy. Dodatkowo ufundujemy kod do Minecrafta lub koszulkę w wybranym rozmiarze w sklepie Level77 dla twórcy najlepszego poradnika! Najlepszych wybierzemy 15 grudnia.

Poradniki przesyłamy na mail **kontakt@minecraft.pl **– zdjęcia do poradnika proszę wysyłać w załączniku. Miłoby było gdybyście zostawili swój nick oraz ew. link do kanału YT.

UWAGA: Tylko i wyłącznie w formie tekstowej, nie chcemy poradnikó video.

W przyszłości planujemy również wydać wersję książkową poradników, toteż wysyłając swój poradnik zgadzacie się na taki stan rzeczy. W zamian za to jeśli projekt wypali każdy zostanie wpisany na listę twórców imieniem i nazwiskiem oraz otrzyma darmową kopię książki :)