Ale tylko subiektywnie na to patrząc…

Minecraft wszedł w wersję 1.0, w związku z tym wszystkie redakcje świata uznały – "Musimy zrecenzować grę o której istnieniu wiedzą wszyscy od ponad roku." Przyjrzyjmy się niektórym z nich:

http://

W prawie dwudziestominutowej recenzji nie ma prawie żadnych zachwytów. Ogólna ocena jest raczej negatywna. Głównym argumentem przeciw jest fakt, iż mimo że gramy w wersję skończoną, finalną – jest pełno błędów, niedopracowanych i zbędnych elementów, a także mnóstwo rzeczy które miały zostać dodane – lecz nie zostały

Jest tylko jeden problem. Recenzje, robione przez wspomnianą wyżej ekipę nigdy nie były robione na poważnie. Prześmiewczo i cynicznie podchodząc do tematu gier, bezczelnie obnażały wszystkie niedociągłości w grach. Słynna recenzja Terrarii – z której śmiali się wszyscy oprócz twórcy.
Z kolei recenzja Minecrafta jest o wiele bardziej poważna. Twórca nie sili się na sarkazm – nie musi. Minecraft jest niedopracowany i z wieloma negatywnymi elementami tej recenzji nawet najbardziej zagorzali fani gry się zgadzają. Ale, czy mają rację, czy nie – to zostawiam waszej ocenie.