Święta tuż tuż, zapewne każdy z Was ma już kupione prezenty. Poza prezentami które powinniście kupić już jakiś czas temu pamiętajcie, że nic nie sprawia większej przyjemności niż prezenty zrobione własnoręcznie – zapraszam do rozwinięcia po więcej informacji!

W Polsce dominującymi prezentami na pewno były koszulki i gift code'y – na minecraft.net oraz na naszej aukcji, na której pośredniczymy w kupnie tychże kodów – więcej informacji we wpisie niżej.

Koszulki róznej maści również możecie znaleźć na allegro, jednak oficjalną sprzedaż w Polsce prowadzi firma level77.

I w sumie na tych dwóch prezentach Minecraftowe fanty się kończą – chyba, że kupiliście podkładkę/pendriva/kubek/breloczek czy cokolwiek innego z nadrukiem – tutaj możliwości są praktycznie nieograniczone. Są jeszcze propozycje innych portalów dotyczące kupna plastikowego creepera za ponad 200zł zza granicy, ale raczej powinniśmy traktować je w przymrużeniem oka – w takiej cenie można kupić dużo ciekawsze prezenty :)

Teraz przejdziemy do tych mniej kosztowych opcji – wystarczy papier, drukarka, klej i trochę zapału. Mowa tutaj o papercrafcie, którego przykłady mogliście zauważyć w miniaturce wpisu. A przecież nic tak nie cieszy jak mały prezent schowany w Minecraftowym kuferku czy creeper pod choinką, nie? :)

Jak stworzyć papierowie figurki znane pod nazwą Papercraft możecie przeczytać w tym artykule.

I na koniec pytanie – co kupiliście najbliższym na święta? :)