Minecraft Realms dostało pierwsze nowości w tym roku, ale jest ich całkiem sporo, bo aż sześć różnych pozycji!

WINDMILL

Windmill

Jedną z nowości na Minecraft Realms jest gra stworzona przez Vertex Creations - Windmill. Gra ma trzy fazy - w pierwszej należy umieścić elementy gry na pustych polach. Następnie elementy trzeba przesuwać do sąsiadujących pomieszczeń tak, aby zostały tylko trzy. Ostatnia faza to faza latania, w której można przenosić swoje elementy w dowolne miejsce. Koniec gry następuje wtedy, gdy graczowi zostają dwie części. Brzmi trochę skomplikowanie, ale na pewno dacie radę!

Totem Clash

Totem Clash

Kolejną pozycją jest gra autorstwa HomiePinkGuyYT i Dank_Assassin, która na pierwszy rzut oka może przypominać szachy. Możecie sobie wyobrazić szachy, tylko takie lepsze i ciekawsze, w których macie totem do obrony, możecie ruszać się na różne strony i strzelać. Właściwie to nawet nie musicie sobie tego wyobrażać - wystarczy, że zagracie w tę grę!

The 4th Dimension

https://www.youtube.com/watch?v=WokhTt6jk_E

Ta gra z kolei to naprawdę wielka przygoda. Team Vaeron zadbali o najmniejszy szczegół, abyście mogli odkryć tytułowy czwarty wymiar i doświadczyć podróży w czasie, latania czy zmian tempa gry.

Ten tytuł zdobył drugie miejsce w konkursie Journey Through Time organizowanym przez Planet Minecraft.

Sheep Shuffle

https://www.youtube.com/watch?v=JZHowPxRBGo

Czy jest coś lepszego niż sortowanie owiec na podstawie ich koloru? Pewnie tak, ale dajcie temu szansę. Im dalszy etap, tym bardziej wymagające ćwiczenia. Wcale nie tak łatwo będzie to przejść. Gra autorstwa The_Artist123.

Pixel Party

Pixel Party

Pixel Party to szybka seria dziewięciu różnych mini-gier stworzona przez DutchCommanderMC i Team Blocksanity. Pomiędzy rundami można wybrać nowy tryb lub powtórzyć ulubione. Warto sprawdzić.

Annoying Ghosts

https://www.youtube.com/watch?v=-4NOqVSOTAM

ElectroBleach, GenericallyNamed i Meeepy12 najwyraźniej lubią wkurzać graczy i stąd też pomysł na grę, w której główną bolączką będzie łapanie duchów. Można poczuć się trochę jak Ghostbuster! Słyszycie już tę znaną piosenkę z filmu?

Jeśli nie macie jeszcze wersji Minecraft Realms, możecie wypróbować ją przez 30 dni zupełnie za darmo.