MCS Warszawa 2019 to turniej gier Minecraft, który odbędzie się już 27 kwietnia w Hali Torwar! Czego możemy się spodziewać?

TURNIEJ BEDWARS I UHC

Drużyny YouTuberów zmierzą się w turnieju BedWars, widzimy tam między innymi drużyny Stuu, Grafa, Doknesa czy Tidzimiego! Drugi turniej UHC będzie rozgrywany przez doświadczonych graczy. Listę wszystkich drużyn i ich zawodników zobaczycie na stronie głównej wydarzenia!

TurniejE DLA WAS

Przede wszystkim, będziecie mogli grać, rywalizując w strefie Free to Play przygotowanej specjalnie dla Was. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w różnego rodzaju mini turniejach czy konkursach z nagrodami. Zapis do turnieju jest bardzo prosty - wystarczy zjawić się na miejscu i zapisać. Zarówno jako gracz indywidualny, jak i drużyna.

Spotkanie z YouTuberami

Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję spotkać znane twarze w YouTube i przybić z nimi piątkę. YouTuberzy będą na Was czekać w specjalnie wyznaczonej strefie. Wśród nich pojawią się m.in.: Stuu, Wojan, Marcin Dubiel, Abra, Luferek, Roxmb, Doknes, Sheo, Tritsus, SzymeQ, Jedyy i wielu innych!

Zlot fanów Minecraft

Fani Minecrafta - łączcie się! MCS Warszawa to świetna okazja, żeby poznać nowych kolegów do gry i wymienić się doświadczeniami.

Konkurs cosplay

Przemieńcie się w swoją ulubioną postać i wygrajcie nagrody oraz pobyt na scenie z ulubionymi YouTuberami. Każdy z przebranych będzie mógł wziąć udział w konkursie na najlepszy Cosplay wydarzenia.

Strefa Minecraft Free To Play

W tej strefie będziecie mogli zagrać w Minecrafta. To świetna okazja, żeby zebrać znajomych na "małe" lan party.

Strefa Minecraft VR

Zobaczycie, jak wygląda Minecraft w 3D. Dedykowana strefa pozwoli zagłębić się w trójwymiarowy świat stworzony z bloków i poczuć się jak postać w grze.

Strefa Lego Minecraft

Nic dodać, nic ująć - podczas wydarzenia będziecie mogli zbudować coś własnymi rękami z prawdziwych klocków LEGO Minecraft.

Strefa z pamiątkami

Będziecie mogli zakupić super gadżety i pamiątki dla siebie lub obdarować kogoś bliskiego.

Koncert rapera Bedoes

Zwieńczeniem tego wydarzenia będzie koncert rapera Bedoesa, który rozpocznie się po zakończeniu turnieju. Bedoes zagra swój pierwszy premierowy koncert w Warszawie promujący najnowszą płytę "Kwiat Polskiej Młodzieży". KPM Tour to zaledwie kilkanaście koncertów w wybranych miastach w Polsce. Po raz pierwszy szersza publika będzie miała okazję na żywo usłyszeć krążek. Na scenie poza samym Bedoesem pojawią się goście specjalni. Bilety wstępu na koncert dostępne są w osobnej sprzedaży.

Bilety na to wydarzenie dostaniecie już od 55 złotych i możecie je kupić tutaj.

Więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia znajdziecie na oficjalnej stronie MCS Warszawa.

Do zobaczenia! My też tam będziemy :)