Jeśli chcielibyście zobaczyć co się będzie dziać na Mineconie, a Wasze fundusze na to nie pozwalają – nie martwcie się, IGN jako jedyny partner Mojangu, będzie pokazywał całe show na żywo prosto z Las Vegas. Poza tym, prawdopodobnie będzie możliwość obejrzenia wersji na X360, więc nic tylko czekać!

Poza tym, nie wiem czy wiecie, ale osoba z naszej ekipy również wybiera się do Mandalay Bay, więc będziecie mieli informacje z pierwszej ręki od Siarczka!

A tutaj tłumaczenie całego newsa od IGN:

Nie jesteś w stanie pojechać do Las Vegas na MineCon? Kochasz Minecrafta? IGN Ci pomoże, z ekskluzywnymi relacjami prosto z konwentu.

MineCon będzie miał miejsce w Mandalay Bay w Las Vegas 18-19 listopada. A oficjalnym partnerem streamującym jest IGN, i będzie miał na to wyłączność. Będziecie mogli oglądać mowy twórcy Miecrafta, wydarzenia społecznościowe jak i pokazy z różnych miejsc konwentu. Jeśli chcesz to wszystko obejrzeć, przejdź do Minecraft event hub.

Powyższy adres winien być regularnie sprawdzany w czasie konwentu przez Was – będą tam najnowsze informacje o innych projektach Mojangu, wywiadach jak i przeglądzie wersji na X360.