Minecraft samymi aktualizacjami zmierza w kierunku mocnej i rozbudowanej gry typu sandbox RPG. Na scenie gry są zwolennicy jak i zarówno przeciwnicy. Dla ludzi, którzy uważają, że ekipa Mojangu wykonuje zbyt słabo swoją prace mam mod o nazwie The Fantasy Of Minecraft.

Zapraszam do rozwinięcia.

Mod Fantasy Of Minecraft jest elementem niezbędnym dla fanów gier typu RPG. Przemienia on nudnego Minecrafta w bardzo rozbudowaną rozgrywkę. Zapraszam do przeglądu najciekawszych elementów znajdujących sie w grze.

Urozmaicono menu główne, wzbogacono je o dodatkowe opcje, które ułatwiają orientacje i dokonywanie kosmetycznych zmian. To nie wszystko, więcej możliwości dodano w samej rozgrywce. Gra rozpoczyna się od naszego wyboru naszej rasy. Jak widać na poniższym filmiku mamy do wyboru masę klas i obok znajdujące się ich dokładne opisy. Możemy wybrać elfa, krasnoluda, orka, a także zwykłego człowieka. Takiej palety wyboru w grze jeszcze nie było. Kolejnym ciekawym dodatkiem są powiadomienia w grze, które informuja nas o naszych postępach. Takie czynniki jak zadanie ciosu krytycznego, wskoczenie na wyższy poziom, ukazujące się nam zdrowie wrogiego moba czy także komunikat o utracie naszego życia ułatwiają rozrywkę i nadają jej świeżosci. Odnajdziemy także statystyki, które informują o naszym rozwoju. Niespodzianka także nie jest magia i jej pochodne, jak alchemia.

Przedstawiłem tutaj jedynie zalążek funkcji jakie posiada ten ciekawy mod. Jeśli jesteście spragnieni po więcej to nie czekajcie ani chwili dłużej i wskakujcie do świata fantastyki!

Mod nie jest w całości ukończony i jest wciąż dopracowywany. Jak twórcy informują było juz kilka takich modów, lecz oni zapewniają, że to ich produkcja będzie spełniać wszystkie wysokie wymagania graczy.

http://

Link u góry odeśle was na strone z pełnym opisem moda. Znajdziecie tam także link do jego pobrania.