Miło mi ogłosić, że prace nad serwerem Creative Aliquam.pl dobiegły końca! W rozwinięciu opis + filmik opisujący serwer.

Dla dociekliwych na wstępie wyjaśnię, że Aliquam znaczy po łacinie tworzyć :)

AKTUALIZACJA 14.04.2018

**W ostatnich dniach dotarły do nas niepokojące informacje o planach utworzenia serwera o nazwie identycznej do nazwy naszego serwera. Aliquam.org istnieje nieprzerwanie od 2011 roku, a właścicielem – choć jego wspólnicy zmieniali się kilkukrotnie – niezmiennie jest też ta sama osoba, castro12321. **

**Jako właściciele nazwy serwera Minecraft “Aliquam” oświadczamy, że wszelkie inicjatywy związane z rzekomą reaktywacją działania serwera kierowanego do graczy pochodzących z Polski nie są prowadzone ani przez nas, ani za naszą zgodą. Nie otrzymaliśmy również żadnych zapytań związanych z udzieleniem takiej zgody. Nowa inicjatywa powstająca pod naszą nazwą nie jest w żaden sposób reaktywacją naszej rzekomo zakończonej działalności i stanowczo żądamy zaprzestania rozpowszechniania informacji sugerujących, że jest inaczej.
**

Aliquam obecnie jest dostępne pod adresem aliquam.org

Ekipa Aliquam.org

Czy nie jesteś może zmęczony ciągłym wydobywaniem surowców, ciągłą walką z potworami, które tylko czekają, na twój jeden nie właściwy krok, by zniszczyć twój dobytek? Czy nie męczy cię godzinne wyrównywanie terenu, tylko po to, by zacząć budowę

Teraz możesz to zmienić!

Zapomnij o żmudnym wydobywaniu surowców, zapomnij o męczących Cię w nocy potworach, zapomnij o wyrównywaniu terenu, zapomnij o wszystkich niedogodnościach! 

Dołącz do serwera Aliquam i daj się ponieść wyobraźni.

Co możemy wam zapewnić?

  • Różnego rodzaju mapy ( Latające wyspy jak w aetherze, płaski świat )
  • Nielimitowany dostęp do surowców
  • Niszczenie klocków jednym kliknięciem, Teraz już nawet obsydian nie będzie problemem.
  • Brak potworów
  • Udogodnienia stworzone specjalnie z myślą o budowaniu ( klonowanie klocków, latanie, teleportacja i wiele innych )
  • Brak lagów! – Dzięki braku pogody, potworów i innych
  • Do tego dochodzi również wiele innych atrakcji takich, jak spleef, wyścigi, konkursy itd.

To wszystko i jeszcze więcej u nas na serwerze. Wejdź i zobacz!

Adres

Aliquam.pl

Limit graczy

30