Całkiem niedawno ruszył serwer Survival sieci Minecraft.pl w nowej odsłonie. Po nerwowym czekaniu rzeszy graczy serwer wystartował i po niedługim czasie zaczął żyć swoją pełnią. Opanowawszy wszelkie pluginy zaczęliśmy zajmować się ubarwianiem mapy, dodawaniem nowych, ciekawych pluginów czy lokacji, i o tym kilka słów i zdjęć zachęty poniżej :)

Zapewne wielu z was widzi postępującą ewolucję serwera. Z każdym dniem upiększamy mapę dodając tajemnicze wierze widokowe, ruiny czy też opuszczone chaty dawnych mieszkańców serwera. Ostatnimi dniami jak się już przekonało dużo użytkowników powstała nowa odsłona areny do walk Fight Night i nie tylko do tego, ale o tym w przyszłości!

Nie poprzestaliśmy na tym, nawet w tej chwili pracujemy nad kolejnymi ciekawymi miejscami stworzonymi specjalnie, aby umilić i urozmaicić graczom czas spędzony u nas, czekając na ponowne uruchomienie serwera (przerwa konserwacyjna) zapraszam do zapoznania się z podniecaczami, ukazującymi najnowsze twory chorej psychiki administracji :)