Złapaliśmy kontakt z obydwoma twórcami filmów, z czego jeden stworzył animację ukazująca uniwersum Star Wars w świecie Minecraft, a drugi nakręcił świetną przeróbkę piosenki "Faster, better, stronger" stworzonej przez Daft Punk. Poza naszymi pytaniami chcielibyśmy też pozwolić Wam zapytać twórców o to, o co nigdy nie mogliście w komentarzach czy prywatnych wiadomościach.

Obydwa filmy prezentujemy jeszcze raz w rozwinięciu.

Zaczniemy od** MineWars** – jedną z najważniejszych informacji jaką pominęliśmy w poprzednim wpisie o tym filmie jest fakt, że ultek, twórca animacji, jest Polakiem. Stworzenie samej animacji zajęło mu 3-4 miesiące, a więc ogromnie długo. Całość powstała w kilku programach – 3dstudiomax adobe premiere after effects i przy użyciu silnika cryengine.

Drugim twórcą, którego możecie pytać o co chcecie jest m33taphor pochodzący z Australii – poza przeróbką piosenki Faster, better, stronger jest też znany z tworzenia serii parkourowych, które jednak dopiero zamieścimy na łamach naszego serwisu w najbliższym czasie. 

Swoje pytania zamieszczajcie w komentarzach. Jeśli jednak nie macie weny twórczej, nic nie stoi na przeszkodzie byście pomogli nam wybrać pytania które zadamy twórcom wyżej wymienionych filmów – system komentarzy posiada magiczny link "Podoba mi się" i na pewno będziemy na to zwracać uwagę :)

Miło by było byście napisali czy pytanie kierujecie do Polskiego czy Australijskiego twórcy, a może i do obu?