Pomimo lekkiego opóźnienia, oto jest kolejny odcinek serii Wywiadów z ekipą. Tym razem naszym bohaterem jest PyroTeknicx. Chcecie się dowiedzieć kto będzie bohaterem następnego wywiadu? Najpierw przeczytajcie pełen artykuł…

Wywiad rozpoczęliśmy od stałych pytań, które będą zadawane każdemu ankietowanemu.

Jakie posady zajmujesz w sieci?

W obecnej chwili zajmuje się serwerem Devares na stanowisku admina. Na forum pełnie funkcje Junior Moderatora i to by było na tyle, jeżeli chodzi o stanowiska w sieci. :)

Kiedy, i w jaki sposób znalazłeś Minecraft.PL?

Kiedy powiadasz… Dokładnej daty Ci nie podam, ale był to początek lipca, kiedy to miałem już zrezygnować z minecrafta, a tu nagle wyskoczył pomysł stworzenia nowego serwera. Owy serwer tworzyłem w innej sieci… Czemu przeszedłem? Taki miałem kaprys. ._. A tak na poważnie. W momencie kiedy usłyszałem, że nie jaki matiyarosz (bardzo miła osoba) zrezygnował z posady w sieci, w której razem byliśmy. Postanowiłem zaryzykować i także spróbować sił w tej sieci. Od tamtego dnia aktywnie uczestniczę w dalszym rozwoju sieci. :)

Dlaczego się zdecydowałeś na objęcie tych rang?

Zakładanie serwerów, bawienie się pluginami, itd. sprawia mi ogromną przyjemność Przede wszystkim poznawanie nowych ludzi, w tym ekipy. Chciałem również pomóc w jakikolwiek sposób, poza stworzeniem serwera i tak otrzymałem stanowisko na forum. ;)

Kim jesteś i co robisz poza Minecraftem?

Jestem miłym i wesołym licealistą mieszkającym w Szczecinie. Interesują mnie filmy, muzyka oraz książki, które w tych czasach nie są mile widzane wśród młodzieży. :( Lubię spędzać czas ze znajomymi np. na rajdach, poza tym uwielbiam tańczyć, pisać oraz mówić po angielsku. :)

Co sądzisz o obecnym rozwoju gry Minecraft?

Niegdyś Minecraft był bardzo popularny, jednak sława z czasem spadła. Choć tak się stało to nadal zainteresowanie grą jest wysokie. Mojang w dalszym ciągu ulepsza Minecrafta co jest dobrym znakiem, jednak mogli by się trochę bardziej postarać, aby przyciągać graczy, a nie ich odpychać. :)

Potem Pyrowi zadałem pytania od graczy, niestety z powodu ciężkiego tygodnia nie ujrzycie moich świetnych (no może nie aż tak) komentarzy.

Dlaczego mam niewidoczny nick, którego nie widać?
Nie widać go, ponieważ jest niewidoczny. :)

**Co było pierwsze, kura czy jajko?
**Raj, odpowiedź masz w pytaniu. :)

**Jak to jest być zbanowanym za reklamowanie?
**Szczerze nawet o tym zapomniałem, dowiedziałem się dopiero jak przyszedłem do sieci. I już wtedy było wiadome, że ja, PyroTeknicx przeszedłem na jasną stronę mocy. :P

**Jak byś posiadał statek kosmiczny Gal-793 który miałby napęd hiperprzestrzenny mogący poruszać się po przestrzeni kosmicznej z prędkością światła to czy byś za pomocą tego pojazdu zaczął zwiedzać naszą galaktykę jak i NGC 147 (DDO 3) w gwiazdozbiorze Kasjopeja czy byś pożyczył w/w statek naszemu Supreme Leaderowi Patrykowi R. (Pod pseudonimem przestępczym „Rabus”)? Jeżeli byś pożyczył Rabusowi to czy byś od niego wymagał jakiś akcji? Na przykład w szukaniu międzygalaktycznych rowerów czy latania po drodze mlecznej?
**Owe statki pożyczyłbym Rabusowi, aby wypełnił swoją misję. Kupiłbym teleskop i obserwował jak lata po drodze mlecznej i zbiera mleko do wiaderka. :D

Jak ty z nami wytrzymujesz?
Sztuką nie jest z Wami wytrzymać, sztuką jest mówić z Wami jednym językiem. (If you know what I mean) :)

**Czy kiedyś idąc zwyczajnie ulicą spotkałeś nieznajomą starszą panią, która zapytała cie – Chłopcze, pożyczysz mi telefon? Oddam jutro.
**Niespotkałem i nigdy bym nie użyczył telefonu komuś nieznajomemu.

**Ile zapłaciłeś za j.moda na forum? Sprzedałeś się?
**W kucykolandii zapłaciłem ponywalutą, czyli 5 różowych kucyków, które otrzymał Rabus. :D A w rzeczywstości nic nie zapłaciłem tylko zaoferowałem swoją pomoc. :)

Sprzedałem się, a w zamian otrzymałem na zawsze VIP (Very Important Pony). ;)

Jaki kierunek filozoficzny jest ci najbliższy? Ulubiony serial?

Pytanie o kierunek filozoficzny jest trudne w moim wypadku nie jestem Ci w stanie odpowiedzieć. Mój ulubiony serial… Jeżeli miałbym wybrać jeden to ciężko by mi było, więc na takiej samej pozycji “Dr House” oraz “Przyjaciele”. ;)

**Twoje poglądy polityczne? Osoba, którą najbardziej lubisz na mc.pl to… ?
**Mam dla Ciebie smutną wiadomość… Nie interesuje się zbytnio polityką. :/

Oczywiście, że… Powiem tak, jeżeli chodzi Ci o całą ekipę sieci to lubię wszystkich, z niektórymi rozmawiam częściej, z niektórymi rzadziej, jednak nie jestem na nikogo negatywnie nastawiony. Najdłużej znam matiyarosz’a, dlatego też do niego mam największe zaufanie, więc jeżeli chcesz to uznaj ową osobę jako odpowiedź na Twoje pytanie. :)

**Czemu PC jest lepszy od konsol „nowej generacji”? Czy spodziewałeś się Hiszpańskiej Inkwizycji?
**Posiadam PC oraz PS3, kiedyś miałem również Xbox360. Te dwa pierwsze są u mnie na tej samej pozycji, zaś nowe konsole… Na Xbox One nie zwracałem uwagi po sprzedaniu poprzedniej wersji ze względu na konieczność płacenia za internet, poza moim własnym! Jeżeli chodzi o PS4 to jestem zawiedziony, ponieważ firma Sony wprowadził to co Microsoft, czyli przymus płacenia za multiplayer… :/

Tak samo jak spodziewałem się Inwazji Różowych Kucyków.

**W jaki sposób łapiesz zasięg? Czy jak przechodziłeś przez bramkę na lotnisku to włączył sie alarm?
**Nie muszę go łapać… Jest zawsze tam gdzie ja. :D

Owszem włączył się i to nieraz, a wszystko przez to, że pakowałem w kieszeń różne metalowe rzeczy, bo bardzo chciałem zobaczyć czy będzie pikało. (oczywiście jak byłem młodszy) :D

**W jaki sposób spędzasz/spędziłeś/spędzisz wakacje?
**Niestety spędziłem wakacje w domu, ponieważ urodził mi się brat. :)

?

¿

**Umiesz pisać bo polsku?
**Owszem umiem pisać po polsku. ._.

**Jak myślisz? Tak, czy nie?
**Tak ‘o’ Nie

**Czemu zupa byla za slona? Co to jest odruch lewokrezny – odwsteczny – podchodzacy?
**Bo byłem niezdarny i wpadła mi solniczka do zupy. :/

I don’t know what’s that. :/

**Co zamierzasz robić w przyszłości? Studia? Praca? Największe marzenie? Jakbyś miał 3 życzenia to co byś sobie zażyczył (poza pokojem na świecie i perpetuum mobile życzeniowym)? Z czego jesteś u siebie dumny, a co chciałbyś zmienić?
**Mam zamiar udać się na studia, jednak co do kierunku nie jestem jeszcze w 100% pewny. Raczej będę uczęszczał na studia zaoczne, a przy tym praca. Co do największego marzenia to chciałbym szczęśliwie przeżyć życie. :) Wystraczyła by mi prywatna wyspa, pieniądze do końca życia, aby podróżować po świecie i myślę, że to tyle. ;) Jestem dumny z tego kim jestem i nie chciałbym niczego zmieniać, jestem jaki jestem, ale przynajmniej nie uda kogoś kim nie jestem.

**Jak oceniasz swoja „przyjaźń” z Tilli? Za ile oddasz Builderów na Prisona?
**Jako pierwsza z osób w ekipie zagadałem do Tilli, jest ona miłą, komunikatywną i przyjazną kobietą (nie dla Ciebie Anewil, przykro mi).

—————————————————————————————————————-[MORE] (Ponieważ Anewil zażyczył sobie wpyracowania na kartkę A4 Pyro lekko skrócił swoje „wypociny” tym tagiem.

A więc swoją “przyjaźń” z Tilli oceniam na dobrą. W znaczeniu takim, iż nie mamy nic do siebie oraz są, a przynajmniej tak myślę, miedzy nami dobre relacje. ;)

**Czy miafizyckie podejście do hipostaz jest Ci bliskie? Co sądzisz o donosicielstwie mającym na celu zniszczenie czyjejś kariery? xD
**Niestety nie wiem co to jest, nie jestem alfą i omegą. :(

Jest to okropone i nie powinno się tego robić. Iż wiem o co Tobie chodzi ta osoba z pewnością nie miała tego na celu i wiem to na 100%.

Czy wiesz że świadectwem ocen z szkoły średniej można się co najwyżej podetrzeć?
Wiem też, że po studiach można wylądawać na kasie w pobliskim spożywczym. :)

**Lubisz hokus pokus na emisji z brakiem permisji?
**Nope. :)

I oczywiście ostatnie pytanie, które zadajemy każdemu.

**Czemu Rabus pije mleko w tramwaju?
**Hm, jak nie zrobi tego w tramwaju to może mu skisnąć. :3

Bez zbędnego gadania, bohaterem następnego wywiadu będzie ciast… castro12321, a pytania możecie mu zadawać na forum w tym temacie: http://forum.minecraft.pl/topic/27481-ama-z-castrem/. Macie na to tydzień, powodzenia!