Święta coraz bliżej. Atmosferę podgrzewają rozmaite wyprzedaże oraz promocje, a także konkursy. Nie tylko w branży ubraniowej – także w świecie interaktywnej rozrywki komputerowej. Zalewa nas cała masa konkursów i zabaw, w których dzięki swojej inwencji twórczej możemy zdobyć naprawdę fajne nagrody.

Strona 57Digital oferuje nam konkurs na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Konkurs jest związany ze skinem z gry. Zasady są bardzo proste. Na swój telefon komórkowy ściągasz aplikację nazwaną „Minecraft Skin Studio”.  Twoim zadaniem jest stworzenie klimatycznego i niesamowitego skina związanego ze Świętami. Podziel się nim później z resztą społeczności i czekaj na polubienia i komentarze. Firma 57Digital oraz Mojang czekają na wasze do prace do 26 grudnia do godziny 17:00 czasu GMT.

Poniżej zaprezentuje krok po kroku jak wziąć udział w konkursie:

  1. Zaprojektuj skin używając aplikacji „Minecraft Skin Studio” (iOS, Android, Amazon Kindle) AKTUALIZACJA: Aplikacja kosztuje 12 zł.;
  2. Udostępnij swoją pracę za pomocą przycisku: „Share and upload skin”;
  3. Nazwij swoją pracę i postaraj się, aby gdzieś w tytule znalazł się tag #xmas;
  4. Wciśnij „Publish”.

Przewidziane nagrody:

  1. Playstation 3 i kilka upominków;
  2. Bon o wartości 100$ od firmy Jinx! i kilka upominków;
  3. Bon o wartości 50$ od firmy Jinx! i kilka upominków.

Nawet jeśli nie podzieliłeś się swoją pracą z innymi nie oznacza to, że nie będziesz miał wpływu na przebieg trwania konkursu. W głównym menu aplikacji dostępny jest duży czerwony przycisk, za pomocą którego możesz głosować na opublikowane dokonania innych.

***Zmobilizowani i gotowi? Gorąco zachęcam do brania udziału w konkursie. ***