Lubisz pisać oraz tworzyć? Interesują Cię różne zagadnienia związane z grą Minecraft? Chciałbyś się z nami podzielić czymś nowym? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Szukamy właśnie takich osób. Ogłaszamy oficjalnie akcję pt. Wolontariat Redakcyjny portalu Minecraft.pl.

Wolontariat redakcyjny, forma pomocy społeczności graczy Minecraft, polegająca nie tylko na wykazaniu się w roli redaktora, a co za tym idzie umiejętności redagowania tekstu, co zapewne przyda się także w Waszym życiu. Można to potraktować jako ćwiczenie, a także test swoich umiejętności. Pisząc artykuły na forum nie tylko doskonalisz swoje umiejętności, ale także wyrabiasz odporność na słowa krytyki Twoich prac, które – jeśli będą na wysokim poziomie – mają szansę dostać się na stronę główną. Ty zaś możesz zostać redaktorem naszej sieci. Najważniejsze, aby się nie zrażać i próbować dalej, gdyż najpewniejszym sposobem, by osiągnąć sukces, jest determinacja w dążeniu do celu.

Wymagania:

****Redaktorem może zostać każdy! Wystarczy dobra znajomość języka polskiego, trochę pomysłowości, chęci oraz wolnego czasu.

Zasady naboru:

Masz pomysł na artykuł lub newsa? Napisz go oraz umieść w tym dziale forum, w którym obecnie się znajdujesz (>pokaż dział<). My co kilka dni wybierzemy i umieścimy najlepsze artykuły na naszej stronie głównej (oczywiście z dopiskiem o autorze).

Dodatkowo, osoby, które wykażą się niezwykłą inwencją twórczą (będą tworzyć ciekawe artykuły, newsy, itp.) zostaną wybrane przez nas na redaktorów Minecraft.pl. W skrócie: dołączą do naszego teamu!

Zapewniamy, że pisania nie należy się obawiać. Jako redaktor zyskasz dostęp do całej palety pomocy członków naszej ekipy, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania. W końcu, każdy z nich zaczynał podobnie jak Ty. Wyobraź sobie, że za jakiś czas również będziesz służyć pomocą nowo wybranym osobom, tak jak my kiedyś pomagaliśmy Tobie. Pisanie bowiem to nie tylko czysty obowiązek. To także dzielenie się swoimi pomysłami z innymi, rozwijanie sieci i dostarczanie nowym użytkownikom całej porcji świeżych informacji. Jeśli Cię przekonaliśmy, to kliknij w odnośnik powyżej i stocz batalię o stronę główną z Twoim artykułem na czele!

Do zobaczenia!