Spędzasz czas na naszych serwerach? Nagrywasz lub zawsze chciałeś nagrywać filmiki? Masz sprzęt, który umożliwi ci płynne nagrywanie w wysokich rozdzielczościach? Chcesz mieć realny wpływ na treść naszego kanału YouTube? Zgłoś się już dziś! Po więcej zapraszamy do rozwinięcia.

Od dziś otwieramy rekrutację na posadę „videomaker”. Początkowo dotyczy ona tylko i wyłącznie serwera Freebuild. Nie mamy jednak nic przeciwko rozszerzeniu działalności na wszystkie serwery sieci, jeśli administratorzy wyrażą taką potrzebę. Do twoich obowiązków należeć będzie nagrywanie filmików z ważnych wydarzeń odbywających się na serwerze, takich jak eventy, konkursy lub inne „serie” twojego autorstwa, oraz, jeśli filmiki będą tego wymagać, obróbka w odpowiednich programach. Co dostaniesz w zamian? Ponad 4 tysiące widzów na naszym kanale, możliwość czynnego uczestnictwa w budzeniu do życia naszego oficjalnego kanału YouTube oraz rangę na serwerze freebuild.

Wymagania:
Wiek: Ograniczenia wiekowe nie są stałe, jeśli jesteś już po mutacji, masz odpowiedni głos do nagrywania, jesteś osobą odpowiedzialną, dotrzymującą terminów – twój wiek nie gra roli.
**Doświadczenie:**Nie jest wymagane, jednak bardzo mile widziane.

**Podanie****1. Nick:** **2. Napisz coś o sobie:** (miałeś już styczność z nagrywaniem dla YT? Jeśli masz doświadczenie – jak przebiegały twoje wcześniejsze współprace?, od kiedy grasz na freebuild, jakie znasz eventy freebuild?) **3. Wiek:** **4. Doświadczenie:** **5. Co chciałbyś zmienić na kanale?:** **5. Posiadasz sprzęt pozwalający nagrywać w wysokich rozdzielczościach oraz nadawać na żywo?:**
Składamy podania tutaj: http://forum.minecraft.pl/forum/118-rekrutacja/ Lub na adres email: dlugosz1122@gmail.com