Serwer Uncrafted.pl, najprawdopodobniej największa niewiadoma w sieci, zostanie uruchomiony w trybie testowym już w poniedziałek, 14 stycznia 2013r. Po długich przygotowaniach i rozmyślaniach nad koncepcją serwera będzie on największą niespodzianką, jaka czeka Was w tej sieci od dawna.

Uncrafted.pl będzie serwerem typu Tekkit Freebuild. Gracze dostają w swoje ręce innowacyjny system zarządzania działkami UncraftedPlots, który nie wymaga żadnych interwencji ze strony administratora w celu działania oraz został stworzony specjalnie na potrzeby tego serwera. Zbalansowana ekonomia serwera pozwoli graczom na prosty i bardzo skuteczny handel rzeczami. Rozszerzony przez Tekkita zestaw przedmiotów, systemów oraz minerałów w grze znacząco urozmaici grę każdemu programiście ( w pełni dostępny dla graczy ComputerCraft), alchemikowi (lekko okrojony Equivalent Exchange sprawi każdemu z nich wiele radości) oraz fanowi redstone (mody BuildCraft oraz IndustrialCraft pozwalają na tworzenie systemów znacznie bardziej zaawansowanych niż te z Redstone). Dla miłośników walk powstała arena PvP, która pozwoli im na porównanie im ich umiejętności w walce z innymi graczami. Cyklicznie powtarzające się eventy na serwerze staną się przysłowiową "wisienką na torcie" ożywiającą ten serwer.

W nadchodzący poniedziałek serwer zostanie uruchomiony dla szerszej publiki w trybie testowym. Oznacza to, iż serwer uzyska pełną funkcjonalność, lecz nie jesteśmy w stanie zagwarantować stuprocentowego dopracowania, a więc błędy mogą się jeszcze pojawić. W tej sytuacji serdecznie prosimy o zgłaszanie istniejących bugów bezpośrednio do HeadAdminów serwera, na forum lub poprzez system Modreq.

Do zobaczenia w poniedziałek! ;]

Administracja Uncrafted.pl

Dziękujemy Administratorowi Swajnerowi za stworzenie grafiki do newsa oraz SuperAdministratorowi Regzandowi za stworzenie pluginu oraz nieocenioną pomoc w tworzeniu serwera.