Świat Minecrafta to barwne i potężne miejsce do kreowania rozmaitych elementów. Za pomocą ludzkiej wyobraźni i odrobiny chęci każdy z nas jest w stanie stworzyć to, o czym tylko marzył. Internet to również ogromna baza różnych modyfikacji i pomocnych narzędzi do wspomagania nas w odkrywaniu i tworzeniu nowych rzeczy.

Stronghold Finder to ciekawe narzędzie, idealne dla poszukiwaczy skarbów i osób, które osiągnęły już wszystko w grze i pragną spróbować swoich sił, podejmując wyzwanie penetracji lochów i twierdz w kanciastym świecie.

Kilka prostych kroków, jak zacząć korzystać z tego ciekawego narzędzia.

Wystarczy wpisać nazwę seedu naszego świata manualnie lub wczytać go z pliku z folderu, znajdującego się na naszym komputerze. Następnie klikamy „Szukaj twierdz”, a narzędzie automatycznie obliczy algorytmem nasz świat i precyzyjnie określi, gdzie dokładnie znajduje się poszukiwane przez nas miejsce.

Warto dodać, że narzędzie to jest tylko stworzone do obsługi komputerowej wersji Minecrafta. Także program może mieć trudności z obliczaniem naszego świata na starszych przeglądarkach.

Link do głównej strony: http://chunkbase.com/apps/stronghold-finder#seed

I jak wrażenia?