Czy nie zastanawialiście się, jak zabezpieczyć swoje skrzynie przed nieznajomymi? A może chcieliście znaleźć środek szybkiego transportu? Jeżeli na oba pytania odpowiedzieliście „tak!”, to mamy coś dla Was!

TurtleDerp już od dłuższego czasu nagrywa poradniki, pokazujące przydatne triki w Minecrafcie – niektóre na xBoxa, inne na PC (lub na obie te platformy). Większość tych rzeczy jest zwyczajnymi bugami, jednak jak użytecznymi!

Złą stroną filmików TurtleDerpa jest zapewne to, że nagrywane są tylko i wyłącznie w języku angielskim. Część oglądających zrozumie, co mówi, druga część będzie mogła się jednak jedynie domyślać treści po tym, co nam prezentuje. Drugą (i ostatnią) złą wiadomością jest to, że część „trików”, które pokazywał w poradnikach prawdopodobnie już nie działa, jednak wciąż zachęcam do ich oglądania. Może kiedyś się Wam przydadzą?

A oto jeden z jego poradników, który wydał mi się szczególnie przydatny. Nigdy nie baliście się, że wasz znajomy „zajrzy” wam do skrzyń i „pożyczy” to, co mu potrzebne? Możecie się przed tym zabezpieczyć w prosty sposób!


[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=b8oyODDFoyo&list=TLjgPq04q7kFrCrToD15-N0KJeo-za0Vin”]