Macie w sobie duszę wojownika? Chrapkę na fajne nagrody? Zapoznajcie się zatem z Spleef League – światowym turniejem spleefa! Cała akcja wspierana jest przez oficjalne forum Minecraft, zaś serwer to nie kolejna płaska mapa z kilkoma arenami – no i poza samą konkurencją główną (spleef) mamy także konkurencję znaną z mapek adventure czy parkour – SuperJump!

W rozwinięciu IP serwera na którym odbywa się całe wydarzenie, oficjalne trainery oraz prezentacja serwera wraz z konkurencjami zrobiona przez nas!

Spleef League

Aktualnie przez kolejne 2-4 tygodni przeprowadzane będą kwalifikacje w czasie których zostanie wyłonione 60 najlepszych osób, z których najlepsi zostaną nagrodzeni. Niestety, organizatorzy nie chcą zdradzić puli nagród, ale zważając po ostatnich postach na facebooku o nowych sponsorach możemy spodziewać się czegoś naprawdę mega :)

IP: spleefleague.com

IP2: spleefleague.com:25567

Aby dołączyć do turnieju należy wejść na serwer oraz wpisać komendę /joinswc. Zaczynacie z pulą 1000 punktów, zaś kolejne tracicie lub zdobywacie przez odpowiednio przegrywanie lub wygrywanie meczy.

Lista przydatnych komend:

/spleef – dołącz do ogólnej kolejki spleef

/spleef (mapa) – dołącz do kolejki wybranej mapy

/reset – resetuje mapę areny spleef, musi zostać zaakceptowane przez przeciwnika

/superjump – dołącz do ogólnej koleki superjump

/superjump (mapa) – dołącz do kolejki wybranej mapy superjump

/leave, /surrender – poddanie się w przypadku gdy okaże się że mapa jest dla nas za trudna

/spawn – wraca nas na spawn

Swoje wyniki wraz z miejscem możecie sprawdzać pod adresem http://spleefleague.com/player/(nick postaci) zaś najlepszych graczy spleefleague.com/top.

Na koniec mała prezentacja zawodów zrobiona przeze mnie :) Trochę ucięło wstęp, ale chyba mi wybaczycie, prawda? :D