Nowa paczka – skórki Final Fantasy XV! Paczka zawiera 43 postacie i wszystko, czego potrzeba z tego świata. Zobaczcie sami!

Paczka zawiera m.in. postać numer jeden z The Kingdom of Lucis oraz ulubiony kwartet – Noctis, Ignis, Prompto i Gladiolus! Wraz z nimi pojawiają się jedne z najbardziej niesamowitych postaci, jakie ma do zaoferowania Eos: bohaterów, złoczyńców, potwory i pluszowe stworzenia ze wszystkich czterech królestw.

1

2

3

4

5

Jak czytamy w opisie paczki, można wcielić się w rolę księcia Korony Lucisa i walczyć z Gwiazdą, aby Creepers i Endermen przestali pojawiać się w pobliżu waszej bazy. Jeśli interesujecie się fotografią, możecie stać się Prompto i używać zrzutów ekranu, aby nagrać swoje wspomnienia. A może wolicie smaczny gulasz z grzybów od mistrza kuchni Ignis? Możliwości są nieskończone! Po prostu pamiętajcie, aby postawić mnóstwo pochodni wokół swojego obozu ;)

Jeśli zaś biwakowanie nie jest waszą ulubioną rzeczą, macie do dyspozycji najlepszych złych sprawców, które Niffleheim i Tenebrae potrafią zebrać! Możecie być fioletowowłosym oszustem jak Ardyn, bezwzględnym cesarzem Iedolasem, szalonym badaczem Verstaelem – lista jest długa! A może chcecie czegoś z nieco większą mocą? Zostańcie demonem lub spróbujcie formy astralnej, takiej jak Ramuh, Ifrit lub Shiva.

11

22

33

55,

55

66

88

99

12

131

2121

34

43543

65

Jak widzicie, wybór jest jak zwykle ogromny :) Paczkę możecie pobrać w Marketplace.