Sieć Minecraft.pl znowu się otwiera, a więc rozpoczynamy od ogłoszenia wam pierwszego serwera przygotowanego dla was! Freebuild powraca!

Freebuild będzie pierwszym serwerem otwierającym ponownie sieć serwerów społeczności Minecraft.pl! Wiemy, że wielu użytkowników z niecierpliwością czekało na ten serwer. Ciężko pracowaliśmy, aby ta chwila nadeszła. Początki bywają trudne – jesteśmy świadomi, że nie każdemu może się podobać nowy serwer, czy też, mimo przeprowadzonych testów, nagle okaże się, że najważniejsze rzeczy po prostu nie działają. Chcemy więc was zachęcić do wyrażania swoich odczuć w dziale na forum, abyśmy mogli tworzyć serwer, który będzie się wam podobał. Z waszą pomocą na pewno stworzymy wspaniały Freebuild w naszej sieci! Tutaj zostawiam wam link do działu na forum: klik!

Data otwarcia: 02.04.2018r. godz. 17:00
IP: fb.minecraft.pl

W planach są także kolejne serwery, które będziemy tworzyć dla naszej sieci serwerów. Możecie się spodziewać w niedalekiej przyszłości serwera survival. Jest również możliwość pojawienia się serwera Arcade aka. Minigames, jednak jest to jeszcze pod wielkim znakiem zapytania. Swoje propozycje możecie zadawać na naszym forum lub discordzie!

**Brakuje nam rąk do ogarniania Freebuilda, dołącz do naszej ekipy!
**Jako iż zaczynamy zupełnie od zera, to moderować będziemy oczywiście my, jednak mamy tutaj sporo rzeczy do roboty, więc chętnie przyjmiemy waszą pomoc ;) Stanowiska KidModów czekają na was, wystarczą tylko dobre chęci, troszkę zaangażowania, szczypta odpowiedzialności oraz współpraca w grupie. Jeżeli jesteś zainteresowany(a), to czekamy na wasze zgłoszenia na email rekrutacja@minecraft.pl! Pamiętajcie aby napisać coś o sobie i dlaczego będziesz najlepszym kidmodem na serwerze :)

**Rekrutacja zamknięta!
**Dziękujemy za wasze zgłoszenia! Wybraliśmy 3 kidów którzy będą wam pomagać na otwarciu serwera Freebuild :) Jeżeli się nie dostaliście to nic straconego, niedługo będziemy otwierać rekrutację na moderatorów forum, więc wyczekujcie informacji na ten temat!

Pozdrawiamy!
Administracja Minecraft.pl