Z czego Minecraft słynie najbardziej? Z niesamowitych budowli.

Chcemy Tobie, przeciętnemu graczowi dać możliwość stworzenia czegoś, co byłoby podziwiane przez całą minecrafową społeczność. O to właśnie chodzi na serwerze Aliquam.pl.

AKTUALIZACJA 14.0.40218

W ostatnich dniach dotarły do nas niepokojące informacje o planach utworzenia serwera o nazwie identycznej do nazwy naszego serwera. Aliquam.org istnieje nieprzerwanie od 2011 roku, a właścicielem – choć jego wspólnicy zmieniali się kilkukrotnie – niezmiennie jest też ta sama osoba, castro12321.

Jako właściciele nazwy serwera Minecraft “Aliquam” oświadczamy, że wszelkie inicjatywy związane z rzekomą reaktywacją działania serwera kierowanego do graczy pochodzących z Polski nie są prowadzone ani przez nas, ani za naszą zgodą. Nie otrzymaliśmy również żadnych zapytań związanych z udzieleniem takiej zgody. Nowa inicjatywa powstająca pod naszą nazwą nie jest w żaden sposób reaktywacją naszej rzekomo zakończonej działalności i stanowczo żądamy zaprzestania rozpowszechniania informacji sugerujących, że jest inaczej.

Aliquam obecnie jest dostępne pod adresem aliquam.org

Ekipa Aliquam.org

Twoje główne zadanie: budować. Udostępniamy Ci tryb gry creative, by proces tworzenia wiekopomnych dzieł był łatwiejszy. Najlepsze budowle będą nagradzane, czy to serwerową walutą, czy może nawet rangą. Jeśli jednak chciałbyś odpocząć od budowania, możesz zrelaksować się na naszej mapie survival. Poza tym, w każdą sobotę organizujemy spleef, a w niedzielę konkurs na budowniczego tygodnia. W najbliższej  przyszłości planujemy też zorganizowwanie innych atrakcji. W każdym razie, nie pozostało nam już nic innego, jak już tylko was zaprosić.

Ekipa Aliquam.pl zaprasza

Adres: Aliquam.pl