Chciałbym z miłą chęcią ogłosić nabór na redaktorów naszego portalu. Chętnych zapraszam do rozwinięcia. :)

Czy szukasz nowych wrażeń i chcesz pomóc rozwijać sieć? Jeżeli odpowiedź brzmi tak to dobrze trafiłeś/aś! Liczy się dla nas to co możesz dać naszej społeczności, a wszystko to z wnętrza siebie. :)
Czego wymagamy od redaktora:

  • umiejętność poprawnego pisania w języku polskim — nie tylko w tekstach, ale też na forum. Używanie znaków diakrytycznych, w miarę poprawnej interpunkcji, etc.
  • lekkie pióro — nie ma sensu abyś się męczył z pisaniem każdego zdania. Łatwość sklecania czytelnych zdań, szczypta humoru i umiejętność poprawnego używania ironii są mile widziane.
  • niezła znajomość języka angielskiego — niestety, ale w internecie wszyscy posługują się po angielsku. W tym większość źródeł na których można znaleźć nowinki o Minecrafcie. Nie wymagany jest koniecznie poziom C2. Jeśli nie wiesz czy znasz dobrze język angielski – wejdź na blog Mojangu, weź jakiś dłuższy tekst i zacznij czytać bez żadnych pomocy. Jak zrozumiesz zdecydowaną większość i będziesz umiał to przekształcić w zrozumiałą, napisaną po polsku całość – wtedy jest całkiem dobrze.
  • brak słomianego zapału — mówi się, że narodową cechą Polaków jest zabieranie się do czegoś a po chwili znudzenie się tym. Dobrze by było, abyś po zgłoszeniu się i awansowaniu cię na Sz. P. Redaktora nie zaniedbywał swoich obowiązków. (Nagminne wymówki w stylu „mam szkołę/dziewczynę/zajęcia pozalekcyjne/basen/problemy z komputerem/stwierdzone lenistwo/spotkanie z kuratorem” etc.) też się jako to kwalifikują.
  • opinia bez skazy (w miarę możliwości) — powinieneś się dobrze zachowywać na forum i poza nim, nie używać dużej ilości wulgaryzmów, a także umieć przyjąć krytykę na klatę. Będąc redaktorem przygotuj się na rzesze malkontentów, którzy na każde twoje potknięcie rzucą się Katolicy na Nergala.
  • świeżość znalezionych informacji — dostaniesz od nas wykaz stron na które warto regularnie zaglądać i wyłapywać perełki, które nasi czytelnicy chętnie oglądają tudzież czytają.

Jesteś zdania, że wszystko co zostało wyżej wymienione pasuje do Ciebie? W takim razie nie czekaj ani sekundy dłużej! Napisz w tym temacie! W swoim zgłoszeniu zamieść podstawowe informacje o sobie. Jak możemy się z Tobą kontaktować. Czy masz już doświadczenie w pisaniu newsów. Prócz tego napisz jakiś średniej długości artykuł o czym tylko chcesz, co łączy się ze światem Minecrafta. :)