Ponieważ byłem również redaktorem naczelnym myślę, że portal także jest dobrym miejscem na napisanie ostatecznych podziękowań dla sieci oraz jej administratora głównego. Moja pełna wiadomość znajduje się w rozwinięciu.

Witajcie,

Takie trochę emocjonalne podziękowania kiedy minęło 5 miesięcy od mojego powrotu do sieci, ale cóż różne rzeczy się zdarzają. Nie będzie to moje obiecane ultimatum, z pewnych powodów. Nie przedłużając zbędnie wczoraj był mój ostatni dzień opieki nad siecią Minecraft.PL jako administrator forum, redaktor naczelny oraz opiekun Bungee. Odchodzę ponieważ doszło do nieprzyjemniej sytuacji między mną i ekipami a Rabusem. Oczywiście życzę mu powodzenia w dalszym prowadzeniu sieci i liczę że już wkrótce ujrzymy sieć w lepszej odsłonie :)

Co będzie dalej ze mną? Nie wiem, naprawdę, ale jeżeli chcielibyście się ze mną skontaktować piszcie na matiyarosz@matiyarosz.pl – prawdopodobnie przestanę się zajmować Minecraftem, ale naprawdę nie wiem.

Jeszcze jedna kwestia, redaktor naczelny. Nie mam zbytnio głosu decydującego ale jeżeli Rabus nie miałby nic przeciwko mam nadzieję, że otrzyma go SantoSubitoViaUSB. Źle się czuję, że zabrałem mu wcześniej rangę dość dziwnych okolicznościach za co go przepraszam.

Jeszcze raz, dziękuję i powodzenia