Nowy rok i jego powitanie już za nami. Dobra zabawa, fantastyczne widowiska i pokazy fajerwerków, a także nowe postanowienia i złożone obietnice. Pora na sam portal Minecraft.pl i pewne nowe postanowienie oraz powiew świeżości. Unikalna seria rozbudowanych artykułów pojawi się już niebawem!

Mowa tutaj o serii kompletnych i obszernych wywiadów z członkami sieci Mc.pl. Kiedyś już rozpoczęliśmy podobny projekt, jednak seria zakończyła się na jednym wywiadzie (z przyczyn osobistych). Teraz powracam do tego i liczę, że wszystko zakończy się powodzeniem. Administratorzy oraz moderatorzy poszczególnych serwerów, a także sami redaktorzy, muszą przygotować się na bycie ciągniętymi za język oraz falę intrygujących pytań. Na forum pojawi się zapewne specjalna ankieta, w której będziecie mogli wybrać te osoby, z którymi takie wywiady powinienem przeprowadzić. Nie chcę bowiem sam dokonywać odgórnych decyzji. Trzeba uważnie słuchać głosu społeczności, jest on bardzo ważnym elementem każdej sieci – także w tym przypadku jest on fundamentem. Stworzone zostanie to, co najbardziej Was interesuje. Nie zamierzam jeździć po całej Polsce i kręcić czegoś wielkiego swoim telefonem (choć kto wie). Jeśli znajdą się fundusze, to nie wykluczam tej opcji całkowicie. To będzie typowa, luźna rozmowa na tematy poważne i mniej poważne. Przecież nie chcę Was zanudzić. To będzie coś umiarkowanego i z dystansem.

Na więcej zapowiedzi czekajcie wytrwale na forum. To właśnie tam zaczną się w najbliższym czasie pojawiać rzeczy dotyczące tego ciekawego przedsięwzięcia. Do usłyszenia!