Przekonał się o tym kilka lat temu użytkownik Reddita, który stworzył konto o nazwie „MojangSucksDick”. Nie będziemy tłumaczyć tego zwrotu, bo nie chcemy być wulgarni, ale w konsekwencji nie mógł po jakimś czasie zalogować się na swoje konto.

Powodem tego była zmiana nazwy na „NoWeDont”. Znający angielski zrozumieją dowcip. :)

Marc Watson, użytkownik reddita i gracz Minecrafta, wyjaśnił to na Reddicie:

„I was actually looking for [names with the words] %sucksdick, due to an unrelated report of harassment. Usually we le tservers handle all moderation but it was a parent and a kid, and well, I was just covering some bases. I never did find the username they reported (they couldn’t remember the exact spelling), but I did find this gem. Glad OP was a good sport about it”.

Dla nieznających angielskiego:

„Właśnie szukałem nazw zawierających „sucksdick”, po tym jak otrzymałem zgłoszenie o nieodpowiednim zachowaniu. Zazwyczaj zajmują się tym moderatorzy, jednak zgłoszenie było od rodzica i jego dziecka, więc musiałem zareagować szybciej i załagodzić sprawę. Nie znalazłem tego nicku (nie mogli przypomnieć sobie dokładnej pisowni), jednak w końcu odkryłem te perełkę. Cieszę się, że udało się załatwić tę sprawę”.