Jedną z lepszych form komunikacji w dzisiejszej erze gier komputerowych jest z pewnością portal społecznościowy Twitter, ograniczający nas do wysyłania wiadomości do 150 znaków. Ta forma komunikacji sprawdza się znakomicie, jeżeli chcemy być na bieżąco z nowościami na temat naszej ulubionej gry.

Ludzie tworzący grę Minecraft bardzo często ćwierkają na temat zmian w mechanice gry i planów odnośnie jej przyszłości. Plusem jest także to, że często wdają się oni w polemikę z wygłodniałymi graczami, którzy ciągle czekają na uchylenie rąbka tajemnicy odnośnie  rzeczy, które niebawem mogą pojawić się w grze.

Tak też się stało! Jeden z członków Mojangu, a dokładnie @Dinnerbone, powiadomił na swoim profilu, że robi sobie małą przerwę i zacznie pracować nad nowym projektem. Do swojej wiadomości dołączył link, który rzuca światło na jego nowe dzieło. Czy jest to prawda i czy powinniśmy szykować się na coś dużego – na to pytanie trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć. Każdy z pewnością dopowie sobie dalszy ciąg tej historii.

http://

http://zippy.gfycat.com/PoliteHandmadeChickadee.webm

Co może oznaczać tytuł stworzonej Minecraftowej książki – „Tajemnice Mojangu”. Czy jest to forma żartu czy też może w niedalekiej przyszłości otrzymamy książkę, która opisuje początki firmy i zdradza nam wiele różnych zabawnych i ciekawych historii.

To pytanie i miejsce na gdybanie zostawiam wam – użytkownikom i wielkim fanom tej produkcji. Zapraszam do dyskusji!