Już coraz bliżej aktualizacja dla fanów Minecrafta na smartfony oraz na Windowsa 10. Doczekamy się w końcu renowacji Endu!

Wersje Pocket oraz Windows 10 wciąż są daleko od naszego pierwowzoru, jednak zbliżają się do niego coraz bliżej! Wychodzą to kolejne aktualizacje, aby dostarczyć graczom najlepszych doświadczeń z najnowszych wersji Minecrafta!

W następnej aktualizacji spodziewamy się uaktualnienia dla świata Endu. Niestety jeszcze nie wiemy, czego mogą one dotyczyć, jednak możemy się domyślać, co dla nas szykuje nowa aktualizacja. Natomiast już wiemy, że dodane zostaną skrzydła Elytry oraz wysokość świata zostanie powiększona do 256 bloków. Co to może oznaczać jednak dla Endu? Możliwe że spotkamy tam świat jaki znamy z oficjalnej wersji 1.9, czyli twierdze czy drzewa refrenusu. Szczegółowe zmiany pozostają dla nas wszystkich zagadką.

Interesuje ciebie testowanie przyszłych wersji Minecrafta na Androida? To mamy dla ciebie dobrą informację! Mojang dla użytkowników Androida przygotował możliwość zapisów do beta-testingu, gdzie można zapisać się pod tym linkiem. Oczywiście jeżeli decydujesz się na testowanie najnowszych uaktualnień, możesz się spodziewać sporo błędów i utrudnień, które możesz zgłaszać tutaj.

A ty jak myślisz? Co nas zaskoczy w najnowszej aktualizacji?
~Redakcja Minecraft.pl