Jesteś graczem Minecrafta, który uwielbia też świat Fallouta? Chciałbyś przemierzać pustkowia Fallouta grając w Minecrafta? Chciałbyś używać do tego Pip Boya? Jeśli tak, to mamy dobre wieści.

Mod do Minecrafta, jak będzie już ukończony, będzie pozwalać nie tylko na granie w Minecrafta w grze Fallout 3 Capital Wasteland, ale również robić to współpracując z Pip Boyem.

Dla osób niewtajemniczonych – Pip Boy to urządzenie, które nosi główni bohater Fallouta. Nie tylko śledzi stan zdrowia bohatera, ale ma również mapy i inne przydatne narzędzia. Pip Boy pozwala również graczowi przeglądać ekwipunek, wziąć tabletki poprawiające poziom zdrowia i włączać latarkę w ciemnościach.

http://

Projekt Wasteland ma na celu przybliżyć graczom Minecrafta postać Pip Boya. Pozwoli on użyć graczom wszystkich przycisków i śledzić swoje statystyki. Ma też posiadać radio, przechowywać notatki, mapy i zapasy. To dużo. Jeśli to się uda, Minecraftowy Pip Boy będzie działać tak, jak w grze Fallout.

Niniejsze ogłoszenie przychodzi tuż po zapowiedzi czwartej części Fallouta: Fallout 4, która prawie wzburzyła internetem na początku tego tygodnia.

Termin pojawienia się moda nie jest jeszcze znany, dlatego warto śledzić aktualności w tej sprawie.

Na początek zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu:

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=51szdYO5TkA”]