[raw] [/raw]

Zapraszamy na kolejny wpis z serii „Migawki tygodnia z SeeRazo”.

![](http://cdn.funkidslive.com/content/images/2013/11/Bafta-Carousel.jpg)
Po sukcesie z 2012 roku Minecraft otrzymuje kolejną nominację do BAFTA Kids (British Academy Video Games Awards), dzieło Notha zostało zakwalifikowane do kategorii Games. Niestety czytelnicy którzy mieszkają poza granicami UK nie będą mogli wspomóc produkcji gdyż oddać głos można tylko gdy zamieszkuje się w Zjednoczonym Królestwie. Jednak jeśli tam mieszkasz nic nie stoi na przeszkodzie aby oddać głos na stronie http://www.baftakidsvote.org, pamiętaj głosować możesz tylko raz.
![](http://i40.tinypic.com/j6ofg3.jpg)
Wszyscy właściciele serwerów z pewnością niecierpliwie wyczekują najnowszej aktualizacji bukkita do wersji 1.7.2. A developerzy najchętniej skorzystali by z opcji cofania w czasie aby nie musieć „pisać pluginów od nowa” :) Twórca bukkita EvilSeph wypowiedział się o pracach nad najnowszą wersją, z jego ogłoszenia wyczytać możemy że team pracuje nad nią od pierwszej chwili gdy 1.7.2 zostało oficjalnie wypuszczone, niestety nie są w stanie określić szacowanego czasu wypuszczenia pierwszej wersji. Bądźcie pewni że cała ekipa ciężko pracuje aby jak najszybciej wydać pierwszą wersję jeszcze bez supportu oznaczoną dev. Jeśli chcecie być poinformowani gdy bukkit 1.7.2 ukaże się na światło dzienne możecie codziennie przeglądać stronę główną lub odwiedzić oficjalnego twittera bukkita. W piątek pojawił się najnowszy tweet autorstwa EvilSeph iż data wypuszczenia wersji Dev zbliża się coraz bardziej.
![](http://i40.tinypic.com/fmub8o.jpg)
Kochasz serię gier Metroid ? Gra ma bardzo długą historię rozciągającą się na wiele platform, i ma wszystko co można chcieć – otwarty kosmos, kosmici, polowania oraz wiele innych rozrywek które umilają czas przez długie godziny. DrTizzle z pewnością ja uwielbiał ponieważ przygotował niezwykle rozbudowaną paczkę zasobów używając motywu tej właśnie gry ! Paczka zmienia efekty dźwiękowe, muzykę, potwory, niestandardowe okno logowania i wiele wiele więcej. Zwiedzaj terany, skorzystaj z pomocy wieśniaków Chozo i ciesz się muzyką :)

[raw][/raw]

Element Animation’s zasłynęło między innymi dzięki animacji „Villager News”. Kilka dni temu ich konto na youtubie osiągnęło 1 milion subskrypcji, z tej okazji otrzymaliśmy krótką animację którą możecie obejrzeć powyżej.