@Update
Nowa nazwa dla bloku została wybrana – znajdziemy go w najnowszym snapshocie pod nazwą Prismarine!

Wołanie o pomoc i burza mózgów użytkowników na portalach społecznościowych to już tradycja w dzisiejszej branży gier. Wielu twórców korzysta z takiej metody w momencie, gdy sami nie mają weny twórczej podczas tworzenia nowych elementów produkcji. Tak było w przypadku Jeba i Minecrafta.

Na portalu zrzeszającym użytkowników, którzy wynajdują najciekawsze rzeczy w internecie i głosują nad ich popularnością, w sekcji Minecraft na tym portalu Jeb dodał wpis, że stworzył pewien blok w grze, który pojawia się i jest widoczny tylko w wodzie.

Oto i on:

http://

Informuje także społeczność, że nie ma pomysłu jak go nazwać i prosi nas o pomoc. W komentarzach jest mnóstwo typów jak wspomniany wyżej obiekt może nosić nazwę. Zaczynając od Seashale, Thalassite, Shimmerstone i kończąc na Ripplerock. Propozycji jest całe mnóstwo. Pojawiło się około 200 komentarzy i opcji nazwania bloku, więc jest w czym wybierać. Jeśli macie tam konto i chcecie mieć wpływ na rozwój gry, to możecie w komentarzu pod wpisem na Reddicie zaproponować własną nazwę. Do dzieła!

Propozycje można wrzucać tu: http://pl.reddit.com/r/Minecraft/comments/26m30u/help_me_name_this_block/