Znając was, wszystkich fanów minecrafta, wiem że większość z tego grona lubi piosenki osadzone w świecie minecrafta. A więc co powiecie o piosence opowiadającej o stevie, jako bohaterze w świecie Skyrima? Więc oto ona! Jej tytuł to "Enderborn" i została wykonana przez grupkę o dość orginalnej nazwie: BlahBlahBlahGAMING. Zapraszam dalej…

Przeczytaliście wstęp i tu jesteście, czyli jesteście zainteresowani ;) . Na początek małe info.

Więc ten klip wykonało studio BlahBlahBlahGAMING, które zrobiło między innymi taki hit jak "It's herobrine!". To jest taki hit, że go na pewno znacie! Dobra, dobra, wiem: nigdy o nim nie słyszeliście, nie wiecie co to jest… Dajmy sobie z tym spokój, chyba że klikniecie na tytuł piosenki i sobie takową obejrzycie. Ale dobra, powracając do tematu, tego ich nowego dzieła czyli "Enderborn", to jest już ich 3 piosenka-teledysk. Opowiada o stevie, głównym bohaterze minecraft'a, jako o podróżniku, który to znalazł wysoką, białą postać, która to mu zleciła quest pokonania ender dragona, którego to możemy znaleźć oczywiście w nie dawno wprowadzonym świecie: w endzie. To taki skrót, resztę musicie sobie obejrzeć sami.

Oczywiście piosenka jest śpiewana po angielsku, a dla ułatwienia, są napisy. Serdecznie zapraszam do obejrzenia: (Jeżeli macie trochę wolniejszy internet, to przełączcie sobie na 1080p, zostawcie żeby się załadowało, zróbcie popcorn, wyłączcie światło w pokoju, podłączcie kino domowe, a jak się już załaduje, to możecie puścić :D )