Rabus

av-1Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam sollicitudin dolor dolor, at ultricies felis auctor eu. Ut tempus, dolor ut consectetur viverra, sapien justo sollicitudin purus, non lacinia massa justo ac leo. Quisque luctus egestas nunc, at tristique ante venenatis quis. Nulla tempor erat lectus, ut condimentum arcu congue non. Nulla magna ipsum, efficitur sed nisl ac, faucibus malesuada tortor. Mauris rhoncus semper venenatis. Morbi convallis consectetur maximus. Donec sit amet ex et nisl molestie eleifend. Fusce scelerisque blandit nunc a blandit. Integer metus mi, bibendum at nisl vitae.

Kontakt: admin@minecraft.pl


matiyarosz

Avatar Matiego

Mateusz, 16 lat. Na Minecraft.PL jestem od lipca 2011 roku, z roczną przerwą. Na co dzień uczę się w Angielskim 6th formie (odpowiedniku polskiego liceum) zarządzania sieciami i systemami oraz technologii muzyki. Odpowiadam za działanie portalu, piszę artykuły na temat spraw „bieżących” oraz prowadzę serię wywiadów. Poza tym, pomagam ekipie forum w kwestiach technicznych i zarządzam połączeniem międzyserwerowym w naszej sieci. Jak pewnie mogliście się domyśleć po tym czego się uczę, interesuję się muzyką i technologią. Jestem oddanym fanem firmy Apple o czym mogą się przekonać użytkownicy naszego forum :)

Kontakt: matiyarosz@matiyarosz.pl


 PyroTeknicx

photo-21955Szymon, rocznik 98′, uczęszczam do liceum o profilu bio-med. Zacząłem interesować się siecią Minecraft.PL od chwili, kiedy postanowiłem założyć serwer Devares.PL. Z początku pracowałem jedynie nad owym serwerem, jednak po pewnym czasie podjąłem się stanowiska redaktora. Moje artykuły są na temat animacji, minecraftowych lub sieciowych informacji. Interesuje się informatyką, książką, filmem, muzyką, tańcem (breakdance) oraz siatkówką. :)

Kontakt: pyroteknicx@gmail.com


 Serek

Avatar Matiego

Wojtek, 16 lat. Interesuję się szeroko pojętą informatyką oraz grami komputerowymi. Obecnie uczęszcza do liceum ogólnokształcącego. Grę w Minecraft’a polecił mi mój dobry znajomy, a samą przygodę z ów grą zacząłem we wczesnej wersji beta, z czasem gdy przekonałem się do gry zakupiłem wersję oryginalną, którą posiadam do dziś. W chwili zakupu konta premium moim pierwszym serwerem multiplayer na którym grałem regularnie stało się mcsv.pl. Nieco później zostałem moderatorem tego serwera i tak zostało. Kiedy zauważyłem że jest taka okazja, postanowiłem zostać również redaktorem i obecnie mam przyjemność pisania dla Was wiadomości.