W Marketplace pojawiła się nowa mapa City Life, dzięki której staniecie się prawdziwymi bohaterami miasta niczym Batman w Gotham City :)

City Life stworzona przez ekipę PixelHeads umożliwia eksplorowanie dużego miasta. Znajdziecie tam sporo ciekawych atrakcji. Zobaczcie poniżej.

Samochody, którymi będziecie mogli jeździć:

1

Policyjne wozy i posterunek:

2

Straż pożarną z wozami:

3

To właśnie posterunek będzie pierwszym miejscem, w którym się pojawicie na mapie. Zakładamy, że niewielu z was miało okazję obudzić się na posterunku (my również), ale wyobrażamy sobie, że nie wróży to nic dobrego. Szczególnie, gdy waszym oczom ukaże się to:

5

W tym mieście zbrodnia się nie opłaca, ale łapanie przestępców już z pewnością tak. 5000 dolarów nagrody to nie byle co. Pomyślcie, ile moglibyście za to kupić! Do łapania przestępcy przydatny będzie strój oficera, w który możecie się zaopatrzyć:

6

Całe szczęście, że policjanci na tym posterunku są pozytywnie nastawieni i miło witają nowe osoby na służbie. Tym bardziej byliby zadowoleni, gdyby udało się złapać poszukiwanego. Na zewnątrz czeka już kilka wozów policyjnych, gotowych do rozpoczęcia poszukiwań:

12

Wsiadajcie! Pora ruszać!

21

Niestety, okazuje się, że poszukiwania przestępcy to nie bułka z masłem. Po drodze napotkacie na wiele trudności. Jeśli zdecydujecie się w końcu opuścić pojazd i rozejrzeć po mieście pieszo, zostaniecie pozbawieni munduru. Brak pozytywnych efektów jest tu szybko rozliczany, a posterunek nie lubi, gdy przynosi mu się wstyd.

43

W mieście chyba każdy łamie prawo – od drobnych wykroczeń, po poważniejsze kradzieże. Jest to kuszące. Okazuje się też, że można napotkać jeszcze jedną przeszkodę:

43

Wygląda na to, że miasto ma problem nie tylko z przestępczością, ale również z zombie! Pamiętajcie jednak, że macie misję do wykonania, więc znajdźcie kogoś, kto wam pomoże się schronić. Albo możecie to zupełnie zignorować i po prostu szukać dalej przestępcy.

432

Ale zaraz, moment… Czy kojarzycie skądś tego człowieka?

W tym momencie uświadamiacie sobie, że mieliście go w garści! Ale puściliście wolno. Co zrobicie dalej?

Mapa ma dużo więcej do odkrycia niż z tego fragmentu relacji Toma Stone’a z Mojang, jednak nie chcemy wam aż tak psuć zabawy i wolimy pozwolić wam odkryć więcej na własną rękę :) Ciekawych dalszego rozwoju i odkryć Toma zapraszamy tutaj, gdzie szerzej opisał swoje wrażenia i doświadczenia z mapy.

Mapę możecie pobrać wpisując nazwę City Life w wyszukiwarkę Marketplace. Wesołej zabawy! :)