Absurdy chodzą parami i niejednokrotnie się w życiu zdarzają. Przypadek taki miał miejsce w pewnym miejscu w Ameryce. Nieodpowiedzialność babci oraz zakupowy szał kochanego wnuczka to przyczyny tego niecodziennego incydentu.

Uszczęśliwienie kochanego wnuczka i sprawienie mu idealnego prezentu to czyn godny i chwalebny. 10- letni chłopiec otrzymując grę Minecraft na Xboxa otrzymał także dostęp do rozmaitych dodatków. Jednak jak się później okazało, zakupy dokonywane przez niego w sklepie online były wielką niewiadomą dla jego babci, która najwidoczniej użyła karty płatniczej do zakupu tej gry, a później zapomniała jej dezaktywować. Jak donoszą Amerykańskie media chłopak wydał 800 dolarów na skiny i dodatkowe rzeczy urozmaicające wirtualną rozgrywkę.

Po pewnym czasie starsza kobieta powiadomiła bank, gdy zorientowała się, że z jej konta ubyło sporo pieniędzy. Bank zgłosił sprawę na policję, a ta natomiast zainterweniowała i wskazała wnuczka jako osobę, która popełniła przestępstwo. Chłopiec nieświadomy zapewne jest w szoku i nie wie co dokładnie zrobił. Dokonywał zakupów i brał co tylko możliwe, myśląc, że to część znakomitej zabawy. W rzeczywistości jest jest inaczej. Nie ma nic za darmo. Miejmy nadzieję, że to będzie dla niego bolesna nauczka, która na przyszłość już się nie powtórzy.

 źródło: kotaku.com