Przedstawiamy zbiór najlepszych aplikacji pod urządzenia mobilne z systemem Android! Od prostych aplikacji aż po kopie samej gry. Wszystko aby zaspokoić nasz pociąg do gry!

Minecraft Canary

Pierwszą godną polecenia aplikacją jest oczywiście wszystkim znany Minecraft Canary. Został on już opisany w poprzednim newsie, ale przedstawię go krótko jeszcze raz. Jest to dosyć rozbudowana aplikacja, która zawiera w sobie całą MinecraftWiki. Opisano w niej wszystko – od przepisów na crafting, przez moby i elementy gry, aż po listę wszystkich ID bloków dostępnych w grze.

http://

Minecraft Canary    Minecraft Canary

Minecraft Mobile Admin

Drugą godną polecenia aplikacją jest właśnie Minecraft Mobile Admin. Pozwala ona w wygodny sposób zarządzać naszym serwerem Minecraft przez telefon. Posiada opcje banowania, kickowania i wiele więcej, a w wersji płatnej dodatkowo korzystanie z chatu i kilka innych, przydatnych sztuczek. Pełna wersja kosztuje ~8,21zł w Android Market. Twórcy udostępnili również okrojoną, darmową wersję.

Minecraft Mobile Admin    Minecraft Mobile Admin

MineBuilder

Jest to jeden z najbardziej udanych klonów gry na telefony z systemem Android. Obsługuje mapy z Minecraft, a nawet potrafi wygenerować nowe! Posiada również opcję craftingu i w pełni sprawne poruszanie się i budowanie. Szczerze polecam wszystkim maniakom, którzy mogliby grać wszędzie i o każdej porze ;)

MineBuilder    MineBuilder

DroidCraft

Kolejny klon Minecraft, ale tym razem lepiej można by go dopasować do Terrarii. Po pierwsze dlatego, że jest 2D, a po drugie, że autor wpadł na pomysł dodania NPC. Pewnym udziwnieniem jest także rzut top-down, z którym fani MC jeszcze się nie spotkali w żadnej przeróbce. Gra również jest płatna (około 5zł), ale powstała też lekko okrojona wersja free.

DroidCraft    DroidCraft

Minecraft Widget

Od teraz możesz mieć swojego pupilka na ekranie głównym telefonu! Nie ważne czy to zombie, pająk czy bezbronna owieczka – już teraz przygarnij go dodając ten widget! Możesz w każdej chwili zmienić wyświetlanego moba przyciskiem *next. *Może jest to mała "aplikacja", ale miło czasem popatrzeć na wilka lub creepera nie mając dostępu do komputera ;)

Minecraft Widget    Minecraft Widget

Minecraft Soundboard

Aplikacja, która pozwala nam odsłuchiwać dźwięki mobów, przedmiotów i innych dźwięków z Minecraft. Mała rzecz, a cieszy. Myślę, że nie ucieszy tylko znajomego, do którego podejdziesz od tyłu odtwarzając głos creepera.. :D

Minecraft SoundBoard    Minecraft SoundBoard

Minecraft Redstone Torch

Ostatnim programem, który chciałbym Wam dzisiaj przedstawić jest właśnie Minecraft Redstone Torch. Do czego służy? Otóż jest to tylko wyświetlacz-latarka jak wiele takich w Android Market. Po prostu ustawia jasność wyświetlacza na 100%. Ale zrobi to dopiero, gdy naciśniemy na pochodnię. Można ją w ten sposób włączyć lub wyłączyć. Również mały gadżet, ale można zaszpanować przed kolegami, a może nawet się Wam przyda gdy wyłączą prąd..

Minecraft Redstone Torch    Minecraft Redstone Torch

To już wszystko co chciałem Wam przedstawić w tym przeglądzie. Bawcie się dobrze i nie straszcie w nocy koleżanek odgłosami zombie ;)