The Aether – Zanurz się w niebiańskiej krainie!

theaether5
Lipiec 23rd, 2011
Kategorie: Minecraft, Modyfikacje
The Aether – Zanurz się w niebiańskiej krainie! 36 głosy, średnia 4.72/5

Jak wiemy, Notch zapowiedział stworzenie podniebnego świata, który byłby przeciwieństwem Netheru. Jednak nie zniechęciło to twórców Aether Mod'a. Nowy świat, nowe przedmioty, nowe stworzenia i wiele, wiele więcej!

Słowem wstępu…

 

Modyfikacja zajęła autorom 4-5 miesięcy ciągłej pracy przed wydaniem, spędzili tysiące godzin wolnego czasu by go skończyć. Dla tych, którzy chcieliby wspómóc autorów tego wielkiego projektu bardziej niż tylko ściągając Aether Mod i popularuzyjąc go wśród znajomych, ale również wysyłając dotację na ich konto – nikt nie wie, co znajdzie się w ich kolejnej aktualizacji, a pare złotych zawsze motywuje do pracy, a jak widać, spędzili nad nią bardzo dużo czasu.


Posted Image

Opis

Jeden z największych projektów w historii modyfikacji Minecraftowych jest skończony. Pięć dobrze znanych i utalentowanych modderów (Kingbdogz, Kodaichi, Shockah, Flan i 303) połączyli by stworzyć Aether, niebiański wymiar położony poza granicami atmosfery. Aether jest swoistym przeciwieństwem Netheru. Piekielny wymiar, opuszczony przez wszystkich, wypełniony krwistym Netherrackiem i spowalniającym Soulsandem; położony poniżej najniższego punktu w normalnym, Minecraftowym świecie. Aether zaś jest zestawieniem latających wysp, które połączone ze sobą tworzą zapierający dech w piersiach niebiański wymiar. Nawet w nocy Aether w porównaniu do podstawowego świata jest w miarę bezpieczny. Dzień w nim 3 razy tyle co na Minecraftowej ziemi.

Tworzymy portal i hop do środka!

Powietrzne wieloryby (Aerwhale), piękne kolosy Aetheru, można zauważyc pływające po niebie, wycinając kolejne złote dęby i pasy niebieskich chmur, kiedy słońce wschodzi wysoko. Kiedy zachodzi, z jam wychodzą Bazyliszki (Cockatrice) ze swoich ukrytych siedlisk, w pełnej gotowości do ataku. Może i wyglądają na pokojowe nastawione stworzenia, jednak jeśli je sprowokujemy obrzucą nas deszczem jadowitych igieł. Są jednym z nielicznych agresywnych stworzeń w Aether.

Niebiański wymiar mimo wszystko to nie sama zabawa – skomplikowane lochy chronione są przez potężnych strażników i śpiących wartowników którzy uważnie pilnują, by ukrywany przez nich skarb nie wpadł w nie powołane ręce. Można je znaleźć zarówno pod ziemią, jak i w powietrzu – skarby które w nich znajdziemy są unikatowe i nie można ich zdobyć w inny sposób niż grabiąc je z lochów. Zanim jednak otworzymy skrzynię, musimy uprać się z wyżej opisanymi strażnikami – każdy z nich trzyma przy sobie klucz do skrzyni, która z kolei nie da się zniszczyć ani otworzyć bez tego przedmiotu.

Lochy dzielą się na 3 różne poziomy trudności – brąz, srebro i złoto – odpowiednio od najłatwiejszego do najtrudniejszego. Mimo to, że poziom trudności jest zróżnicowany, każdy z nich trzeba przejść inną techniką – w pewnych miejscach broń będzie niezdatna, w innych próba ataku bez odpowiedniej ilości jedzenia i ekwipunku skończy się bardzo szybkim zgonem. Zależnie od poziomu trudności otrzymujemy coraz to lepsze przedmioty, które oczywiście można przenieść do "zwykłego" świata.

Moa, pokojowe nastawione i majestatyczne, wielkie ptaki, zasiedlają Aether w trzech różnych kolorach: Niebieskim, Białym i Czarnym. Dzikich moa nie można sobie podporządkować ale jest sposób na posiadanie własnego, majestatycznego ptaka – każde z nich zostawia co jakiś czas jajka, jak kurczaki pod warstwą chmur, i zależnie od koloru rasy zostawiają odpowiedni kolor jajka. Te zaś mogą zostać inkubowane w inkubatorze (przy użyciu Ambrozjowych Pochodni). Kiedy już to zrobimy, można je nakarmić przy pomocy Aechor Petals. Po podaniu 8 sztuk egzotycznej potrawy będą do Twojej dyspozycji tak jak wilk po podaniu kości! Jednak uwaga – czasami mogą odmówić, gdyż jak to zwierzęta – nie zawsze są głodne! Niebiekie Moa mogą wykonać 3 skoki w powietrzu, białe 4, zaś czarne 8.

Poza wyżej opisanymi zwierzętami można też spotkać latające świnie, zarówno chodzące po ziemi jak i latające. Można je dosiąść jak zwykłą świnię przy użyciu siodła bez potrzeby oswajania tak jak w przypadku moa. To pozwala graczom na szybkie wykorzystanie biednej świnki do ciężkich prac przenoszenia naszego ciężaru na wysokość, tylko jest jedno ale – w porównaniu do moa świnka potrafi wykonać tylko jeden skok, co ogranicza nasze możliwości.

 

Nowy system uzbrojenia

Minecraft Aether Ekwipunek

Dla potrzeb modyfikacji twórcy zaimplementowali całkowicie nowy system akcesorii – 8 nowych slotów pozwalających na usprawnienie zdolności i poprawienie wyglądu.  Przedmioty takie jak naszyjniki, pierścienie, rękawice (poczuj się jak adamek!), płaszcze i nawet specjalne tarcze mogą zostać założone dzięki Aether mod. Poza wcześniej wymienionymi są również dwa miejsca na inne akcesoria.

Minecraft Aether Ekwipunek

Powyżej przykład dozbrojonego woja, który dopiero co wrócił z niebiańskiej krainy z całkiem niezłymi łupami.

Przedmioty

Naszyjniki

Minecraft The Aether Naszyjniki

Naszyjniki to jeden z nowych elementów które można na siebie zarzucić w The Aether. Pojawiają się na klatce piersiowej gracza, a więc po założeniu zbroi stają się niewidoczne. Złote i srebrne naszyjniki służą jako dekoracja, zaś Zanitowe przyspieszają szybkość wydobywania surowców w czasie noszenia. Niszczą się z czasem, a im bardziej są zniszczone tym szybciej będziesz kopać! Poza tym zwiększają również punkty odpowiadające za zbroję.

Pierścienie

Minecraft The Aether Pierścienie

Kolejnym z nowych elementów wyposażenia są pierścienie – tak jak i naszyjniki, złote i srebrne służą jako ozdoba, zaś zanitowe zwiększają prędkość wydobywania surowców

Płaszcze

Minecraft The Aether Płaszcz

Ciekawym przedmiotem jakie można założyć wraz z instalacją The Aether są właśnie płaszcze – dotychczas widziane tylko na plecach ekipy Mojang. Noszone na plecach i widoczne z perspektywy trzeciej osoby (f5) służą głównie jako dekoracja. Jest jednak jeden, który posiada ciekawą zdolność, jednak można go zdobyć tylko i wyłącznie jako nagroda za pokonanie jednego z trzech bossów.

Rękawice

Minecraft The Aether Rękawice

Inne

Niestety, ale nie zamierzamy psuć Wam zabawy. Odkryjcie je sami w jednym z trzech zróżnicowanych poziomem trudności dungeonów!

 

 

Bloki

Aether dirt

Posted Image

Tak jak na ziemi, eteryczna czy też niebiańska odmiana tego klocka porośnie się niebiańską trawą jeśli będzie wystawiony na światło słoneczne. Wykopuje się go o wiele szybciej niż tradycyjny dirt.

Skyroot Log

Posted Image

Są podstawą każdego drzewa w tej krainie. Stanowią również podstawę dla twoich niebiańskich podróży, gdyż tworzy się z niego 4 sztuki bloczków desek – tak jak normalne drewno.

Skyroot leaves

Posted Image

Liście jak liście – poza innym kolorem nie różni ich nic od tych standardowych. Czasem zostawiają po sobie drzewka do zasadzenia.

Golden Oak Log

Posted Image

Drewno ze złotego dębu jest źródłem Golden Amber, z których z kolei można stworzyć złote strzałki (Golden Darts).

Golden Oak Leaves

Posted Image

Różnią się od zwykłych drzew pięknym, złotym kolorem oraz możliwością pozostawienia po sobie drzewek Złotego Dębu i czasem złotych jabłek.

Golden Oak Sapling

Posted Image

Pozwalają na zasianie nowego drzewka.

Golden Oak Sapling

Posted Image

Czasami wypadają ze Złotych Dębów, mogą zostać posiane na niebiańskiej ziemi, by wyrosły na nowe Golden Oak.

Skyroot planks

Posted Image

Tak jak w standardowym świecie, tworzy się je z drewna które występuje w Aetherze. Wytwarza się z nich skyroot sticks, zaś same mogą posłużyć do stworzenia narzędzi klasy skyroot.

Holystone

Posted Image

Odpowiednik kamienia w Aetherze, wykorzystywany do tworzenia narzędzi klasy Holystone.

Mossy Holystone

Posted Image

Rzadki kamień, można go znaleźć przy wejściu do Aetherowego Dungeonu.

Cold Aerocloud

Posted Image

Bardzo często spotykany typ Aerocloud'a w Aetherze. Ogromne pasy wyściełają zarówno spód, jak i środkową warstwę tej krainy. Mają dziwne właściwości: czasami bowiem zapobiegną otrzymaniu obrażeń od upadku, innym razem nie. Korzystaj z nich mądrze, ale czuj się ostrzeżony jeśli będziesz chciał na nie skakać z większej wysokości. Wytwarza się z nich Cloud Parachutes (czyli spadochron).

Blue Aerocloud

Posted Image

Są trochę rzadsze niż białe aerocloudy, ich właściwością jest wybijanie gracza/potworów w powietrze.

Gold Aerocloud

Posted Image

Są najrzadszym typem Aerocloud'a. Same w sobie nie posiadają żadnych "magicznych" właściwości, za to mogą posłużyć jako podstawa do budowy złotych spadochronów, które mają 20 użyć w porównaniu do białych, które mają 1.

Quicksoil

Posted Image

Bogato spotykany po bokach wysep. Kiedy gracz lub jakiekolwiek stworzenie porusza się po nim jego prędkość wzrasta – jednak dzieje się to z czasem, nie od razu. Może być wykorzystywany do chwilowego przyspieszania gracza, jednak w przypadkowym kontakcie może być powodem szybkiej śmierci (np. poprzez upadek z wysokości)

Icestone

Posted Image

Występuje często w ogromnych pokładach, po bokach wysep. Jeśli położymy go obok wody czy lawy momentalnie je zamrozi.

Ambrosium ore

Posted Image

Ruda Ambrozji to jeden z bardziej licznie spotykanych klocków w The Aether. Zostawia po sobie Ambrosium Shardy które mogą posłużyć do stworzenia pochodni, napędzania Enchanterów i nawet leczenia siebie samego!

Zanite ore

Posted Image

Zanite ore jest dużo rzadsze od tego Ambrozjowego, występuje po bokach wysep. Zostawia po sobie Zanitowe kryształy, które wykorzystuje się w tworzeniu zestawu narzędzi czy też uzbrojenia.

Gravitite ore – Enchanted Gravitite

Posted ImagePosted Image

Ruda Grawitytu jest najrzadszą z całego Aetheru, i może zostać zenchantowana do klocków Enchanted Gravitite. Sama ruda standardowo uleci w powietrze jeśli nie będzie miała nad sobą żadnego klocka. Block grawitytu zaś poleci tylko wtedy, kiedy zasilimy go redstonem. Bloki grawitytu wykorzystuje się do tworzenia najlepszych zestawów narzędzi i zbroi.

Kolumna

Posted Image

Dekoracyjny bloczek występujący na zewnątrz srebrnych dungeonów.

Szczyt kolumny

Posted Image

Jak wyżej, zdobi szczyt kolumny.

Enhanter

Posted Image

Enchantery to nowy rodzaj bloczków ktore można stworzyć. Wymaga 8 holystone'ów i jednego zanite gemstone'a by go stworzyć Standardowo wykorzystują Ambrosium Shardy jako paliwo i mogą naprawiać zniszczone przedmioty czy narzędzia – im bardziej są zniszczone tym więcej paliwa potrzeba do ich naprawy. Potrafi także ulepszać kilka przedmiotów do bardziej potężnych wersji.

Incubator

Posted Image

Inkubatory to kolejny nowy rodzaj klocków który przynosi modyfikacja The Aether. Wymagają bloczków Holystone i jednego Ambrosium Torch jako paliwa. Wykorzystywane do inkubowania jajek moa, które z kolei z inkubatora wyjdą jako Baby Moa.

Zamknięta skrzynia

Posted Image

Znajdowywane w dungeonach, nie mogą zostać zniszczone. Żeby wyciągnąć z nich to co ukrywają trzeba zdobyć klucz od bossa który strzeże danego skarbu.

Dungeon Stones

Posted ImagePosted ImagePosted Image

Bloczki dekorujące dungeony, różne kolory zależą od poziomu trudności danego wyzwania.

Dungeon Lighstones

Posted ImagePosted ImagePosted Image

Bloczki oświetlające, dekorujące dungeony, różne kolory zależą od poziomu trudności danego wyzwania.

Aerogel

Posted Image

Przeźroczysty klocek który jest odporny na wszelakie eksplozje.

 

 

Instalacja

Ściągamy odpowiednie paczki:

Aether

Potrzebne modyfikacje + TooManyItems

Serek
 • Dominator465

  jak sie tam dostac (portal)

 • Guest

  a moze jakis link co? -.-

 • anonim

  Dawaj link ! :@

 • Anonim

  Wszystko już jest ;)

 • Michiz

  to jest zaje#iste
  Brawo dla twórców za kawał dobrej roboty :)

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=100000710449711 Arkadiusz Staroń

  Jakis Crafting prosze :? 

 • D_proxy

  wiecie że ja rok na to czekałem :D

  • D_proxy

   rok z powodu peoblemow z downloadem

 • D_proxy

  Aby odpalić portal wylej wode w portalu z glowstone :)

 • Spinka666

  Ja po zainstalowaniu modloadera mam blackscreen i raport o błędach. :( a tyle na ten mod czekałem.

  • D_proxy

   w potrzebne modyfikacje + too many items są pliki które są wymagane a too many items jest w oddzielnym folderze
   w jednym z plikow jest folder bin i z bin do minecraft jar wywalasz

   • Spinka666

    Nie działa mi tylko modloader. Too many items juz dziala.

    • Anonim

     Bez Modloadera nie zadziała Ci sam aether :)

  • D_proxy

   albo looknij na filmik :)

 • WojtuśD18

  Mi wszystko dziala! To jest Swietne! Polecam kazdemu!!! :)

 • Krintex

  wygląda nieźle POLECAM ^^

 • szympek

  to będzie pierwszy mod jaki zainstaluję.

 • Gość

  Po co do tego potrzebny jest „TooManyItems” ?

  • Anonim

   Nie jest potrzebny – dodaję jako dodatek

 • Hajtosek

  Mam jedną małą aluzję. Czemu aby wejść do „nieba” trzeba najpierw iść do piekła?

 • Spinka666

  A o co chodzi w srebrnym dungu??

  • kuba Bakuła

   Grecka śwątynia (?) pełna neutralnie nastawionych walkirii. Z medalionami!

 • Podsiadacz102

  Mocne…

 • Aleksandra_woltanska

  podoba mi się ^^
  nie przepadam za Nether’em

 • Para2208

  ej jak zrobić tą potrawke ??? do oswajania moa tą Aechor Petals

  • Anonim

   Film w trakcie tworzenia :)

 • Luck-barti1

  gupek palant gupek

  • Junfly

   Po pierwsze „Głupek” a nie gupek, po drugie o co ci chodzi? Fajny tekst, mile napisany

 • Skocio1123

  hehehehhe, latajaca swinia, teraz kolega sie zagnie, jak powie prędzej świnie zaczną latać.

 • szympek

  zainstalowałem, prawdopodobnie zrobię krótki lets play – prezentację modu :)

 • Zaraki

  Odjazdowo wygląda.

 • duzygosciu123

  Gdybym tylko umiał instalować mody…

 • DeSairezZz

  mozna to na serwa surowego wrzucic lub na bukkita ?

 • Jakub_kornafel

  mi to nie dziala a robie tak jak zgodnie z instrukcja !

 • Marcin8240

  nie działa mi

  • Kafka

   Trzeba było obejrzeć instrukcje instalacji

 • Marcin8240

  nie działa mi

 • marssa90

  mi ogóle nie działają modladery zawsze a usuwam meta-inf

 • Tokmicz

  Ja chcę zgłosić, że link do pobrania TMI i innych pierdołów nie działa D:

 • LoLFace

  Ej ale w paczce nie ma żadnego Aether 1.7.3 !

 • Tiesto1991

  niepotrzebne dodatki robią …

 • LoLFace

  Ja mam tylko 1 pytanie jak w świątyni zabić tego typka co jak go wale to znika i jest gdzie indziej

  • Anonim

   Wyłącz peaceful.

 • Killer555

  Jak zabić drugiego i trzeciego bossa? Trzeci nawet na wodę nie reaguje D:

 • 2kamcio1

   da się go wgrać na bukkita ??

 • Mateuszmatijot

  niemogę włączyć portalu pomoże ktoś?

  • Killer555

   źle zainstalowałeś

  • Uleczkaxd

   Musisz go wlaczyc lejac do niego wode

 • Kuba801

  super dodatki

 • Mateuszmatijot

  a jak się craftuje tarczę ???

 • DeSairezZz

  da sie jakoś na serwer wrzucic ?

 • sebadsk

   mi działa jest git

 • Prochu

  czy ten mod jest kompatybilny z modem mo’creatures?

  • Jaazik

   Chyba nie.

 • ShinekPL

  Mam problem odnośnie tego moda. Zainstalowałem wszystko co potrzebne do uruchomienia moda a nie działa (łeeee) :[ Może macie jakieś pomysły co z tym zrobić

  PS: Dodam jeszcze że mam mod mo’creatures

 • guest

  Wie ktoś może kiedy będzie wersja kompatybilna z Multiplayer?

 • Aadas Lewi

  ja zrobiłem i    nic próbowałem około  20 razy 

  • Kafka

   Trzeba było obejrzeć instrukcje instalacji

 • Lukikosa11

  mi to tylko rozwala minecrafta dzięki za takie coś

  • Kafka

   Trzeba było obejrzeć instrukcje instalacji

 • Lukikosa11

  a dobra jakoś sobie poradziłem mod super :)

 • kloc

  Mam problem po zainstalowaniu moda nie działa mi rozwalanie wszystkiego z 1 ciosu mam rowniez single comand ale działa latanie i inne komendy nie dziala tylko rozwalanie klocka na Hita pomocy ??

 • Jahwe

  mam problam bo jak zainstaluje moda i włączę grę wywala mnie do pulpitu a wszystko robiłem zgodnie z instrukcją
  czy powodem morze być to że am windows xp ?

 • Jahwe

  mam problam bo jak zainstaluje moda i włączę grę wywala mnie do pulpitu a wszystko robiłem zgodnie z instrukcją
  czy powodem morze być to że am windows xp ?

 • Mateuszmatijot

  wiem jaki problem :  zapomina się wstawić : aether mod  modyfikacje się instaluje ale nie aether

 • Grzegorzov

  a mi działa :) tylko nie mam tarcz i płaszczy :(

 • Grzegorzov

  To jest SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPER

 • luki

  a skąd to pobrać

 • luki

  co to jest zepsulo mi minecrafta ,włącza się nagle wyskakuje tabelka z ruznymi modami 

 • szom

  świetny mod miałem dużo trudności z instalacją dopóki nie znalazłem polskiej instrukcji.

 • wiktor21

  ten mod chyba nie jest kompatybilny z modem single player commands bo mi nie chce dzialac 

 • Cies41

  Jest kompatybilny ja wszystko zinstalowalem bawie sie z signal comand i aether i ze wszystkim zrobiłem już pierwszy filmik jutro go wgram i zapraszam na kanał YouTube KanciasteRealiPL Bede nagrywał Let s Playera z tego Moda

 • Cies41

  przepraszam bezPL

 • Skokol

  ten mod jest extra

 • Terrmine

  ej napewno nie trzeba wrzucac pliku src bo mi nie dziala minecraft mi się włącza ale nie dziala mod

 • Terrmine

  ej napewno nie trzeba wrzucac pliku src bo mi nie dziala minecraft mi się włącza ale nie dziala mod

 • Terrmine

  mi już działa mod ale nie ma płaszczy ani tarczy jak to naprawić ?

 • Gość

  jest juz wersja V1.02 czy zaktualizujecie i dacie linka?

 • Gdsgsagaha

  Świetnie opisane :D

 • Gregory1288

  najbardziej kozackie to są zajączki :D ppm + buty gravitacyjne i można pocinać całą mapę ;d

 • Naruto382

  Hmmm mam pytanie zainstalowałem tego moda tak jak na filmiku ale gdy włączam Minecrafta to jest tylko czarne tło potem pojawia sie crash i sie wyłącza wie ktoś o co chodzi? :[  (Mówie odrazu że mam pirata niedługo mam zamiar kupić orginalną wersje narazie brak czasu ;/)

 • Robciu10

  Ja mam pytanie co do pałacu jestem na samym dole i tam jest tron i sie spawni taki anioł co mam zrobić ?? Pomurzcie

  • Lord Khartos

   Pomurzcie ?! Nieważne.
    Po Primo: Zabijasz mniejsze Walkirie. (takie małe Archanioły, nie na Peaceful)
    Secundo: Zabierasz po nich 10 medali. (Jak umierają to zostawiają jeden)
      -Dalej tylko dajesz je Boss’owi (Trzymasz w ręce i klikasz prawym) i go uderzasz.
      -Walka (uważaj na chmury błyskawic).

   Po wygranej przed tronem pojawiają się „trapy” i skrzynia na klucz od Boss’a.

  • Lord Khartos

   Pomurzcie ?! Nieważne.
    Po Primo: Zabijasz mniejsze Walkirie. (takie małe Archanioły, nie na Peaceful)
    Secundo: Zabierasz po nich 10 medali. (Jak umierają to zostawiają jeden)
      -Dalej tylko dajesz je Boss’owi (Trzymasz w ręce i klikasz prawym) i go uderzasz.
      -Walka (uważaj na chmury błyskawic).

   Po wygranej przed tronem pojawiają się „trapy” i skrzynia na klucz od Boss’a.

  • Lord Khartos

   Pomurzcie ?! Nieważne.
    Po Primo: Zabijasz mniejsze Walkirie. (takie małe Archanioły, nie na Peaceful)
    Secundo: Zabierasz po nich 10 medali. (Jak umierają to zostawiają jeden)
      -Dalej tylko dajesz je Boss’owi (Trzymasz w ręce i klikasz prawym) i go uderzasz.
      -Walka (uważaj na chmury błyskawic).

   Po wygranej przed tronem pojawiają się „trapy” i skrzynia na klucz od Boss’a.

 • Brtek

  A mi nie działa ten mod

 • Brtek

  A on z resources nie wrzuca???

 • Bobek121314

  może  ktoś podać Hasło do pobrania aetheru?

 • Mennom

  Mam Taki Problem Zainstalowałem Wszystko Z Instrukcją I Wyskakuje Mi Że Minecraft Is Crashed Pomocy!!

  • Mędrzec

   usunąłeś META-INF?

   • Maker2002

    jak nie usunieś go to nie będzie działała

 • Mileqgsx

  Jakie jest hasło do pobrania.?

 • Brunon Socha

  Przepraszam, jakie jest hasło? Bardzo mi zależy na tym modzie.

 • Brunon Socha

  próbujac zainstalować moda skasowało mi minecraafta i daty!!!!

 • :)

  ma ktoś hasło ?

 • Rolaka

  jak się to pobiera???????

 • Adrianna_pl

  :)

 • Selek1

  A jaki jest kod

 • Jasio Komandor

  a czy będzie na wersji 1.8.1

 • Dawid_sz_98

  yy jakie jest haslo
  ?!!!

 • Dawid_sz_98

  yy jakie jest haslo
  ?!!!

 • Tomek P10

  Rubcie kopie folderu minecraft.jar

 • Kowalski

  jakie jast hasło?

 • Tytusto

  jakie hasło pls poda ktoś 
  mod fajnie wygląda tylko wszędzie przy ściąganiu chce hasło

 • Jugi

  Kiedy wyjdzie na 1.8.1 ?

 • Jugi

  Kiedy wyjdzie na 1.8.1 ?

 • haslo

  haslo to 1

 • homer001

  hasło to 1

 • Jedro123

  jak oswoić moa

 • Olo333-Znawca Aethera

  fajne bo Aether-Niebo ma potwory fajne nie wiem bo nie grałem i @Jedro123 musisz na easy kwiaty które strzelają zatrutymi strzałkami zabic i płatki dajesz moa

 • Jedro123

  dzięki 

 • ziomek

  jest do 1.0.0 ??

  • Petexiness

   jest ;)

 • Gość

  mam problem mod mi działa, ale nie ma „modeli” wielorybów

 • Jubu

  Jakie hasło do pliku

 • Sebacrafter

  POMOCYYY!!!!!!!! Jakie jest hasło do pliku aether!

 • Maja

  Hasło do pliku to 1

 • Placki1111

  Ej Jest Już Wersja Nie Świąteczna 1.0.0!!! MAM TO!!!

 • Angrymmmmine

  gdzie są te paczki mam tylko „ather 1.7.3v1.01.zip” ale tam niema gdzie one są???

  • gość

   spokojnie te debile zrobiły tak że najpierw trzeba wpisać hasło a potem ci się ściągnie

 • Krecik2001 Onet Pl

  Ale to pod wersje 1.0.0 tak ?

 • lubie placki

  Resocures też się kopiuje?

 • Wymiatacz od Minecraftt

  Super

 • jjj01

  genialne

 • Minecraftowicz

  a na jaką to wersje minecrafta jest ???????????????????

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=100001849207952 Hubert Kiszka

  Nie chce się ściągnąć :(((((

 • Szymonx112

  ale skąd to się ściąga

 • Junior2

  ja mam tego moda ale niewiem jak zrobić magicznom pluje :'(

 • gość

  takie cwaniaki a jeszcze plik z hasłem podali! może chociaż hasło w opisie byście podali co?

 • Hanataji

   LOL zwalone bo dodaje rękawice, tarcze i naszyjniki itp.

 • Trampek

  hasło? :<

 • 90peter09

  boshe ludzie dajecie na najwyzej oceniane i macie haslo :    1    

 • Tolekbanan3

  jak zrobić portal ?

 • Anonim

  Super mod jak zrobic spadochron?

 • ProEloBolo

  Nie moge tego zainstalowac robie wszystko jak na filmie i nic! Niech ktoś doda minecrafta z zainstalowanym modem na chomika czy cos :P

 • Kac

  czarny obraz mi sie pokazuje po wejsciu na minecrafta

 • Rgkb2008

  jak pobrać moda na portal do nieba w minecraft

 • Bioniclus

  Patykiem go! Patykiem go! XD

 • minecraftlove

  lul trochę dziwne ale świnka super

 • Krox

  trzeba mieć oryginalnego

 • michalpatryk

  czy oni go kiedykolwiek zupdatuja?

 • maciek

  jakie jest hasło do paczki: Aether 1.7.3 v1.01.zip

 • Grtsyw

  Kiedy będzie na 1.2.5 

 • jacu

  żal jak kopiuję do minecraft.jar modloader to pokazuje mi 2 błędy 1 to operacja nie powiodła sięa 2 to powód

  • Peterj

   Zamknij minecrafta to może ci będzie działąć

 • Matiman5

   a usuną łesi meta inf

Oficjalny serwer Minecraft.pl